Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A neo-Ferro Folgamma mellé...

A neo-Ferro Folgamma mellé kell szedni külön folsavat?

Figyelt kérdés

A régebbi változatában, a Ferro Folgammában ugyanis jóval több volt: 5 mg, ebben meg csak 0,8 mg. Aki szedi ezt, szedi külön még a folsav tablettát?

25 hetes kismami


2008. ápr. 14. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a folsav jó mellé, de nem tudom, hogy 25 hetesen kell -e még szedni. Nem csak az első 12 hétben javasolt leginkább?

Én nem szedek, igaz van egy komlett vitaminom, amiben elég sok folsav van. Kérdezd meg a védőnő vagy a doki véleményét.

2008. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! én nem szedem csak ezt napi egyet viszont a 32. héttől már napi 2x2-t kell azt mondta a doki ha birom szedjem ha nem akkor felír vmi mást! De nincs tőle semmi bajom.

Üdv jó babavárást:)

2008. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!nem kifejezetten kell szeni azt én is tudom, de ártani nem árt, meg túladagolni sem lehet, mivel kipisiljük. csak gondoltam megkérdezem mi az állásfoglalás ez ügyben!

Boldog babavárást mindenkinek!!!!

Ja, meg a vérképzéshez is kell!!!!!!!!!!

2008. ápr. 14. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!