Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800 folsav+metafolin...

Femibion 800 folsav+metafolin mellé szedtek folsavat pluszba? 4 hetes vagyok köszi a válszokat előre!

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell már mellé külön folsav.


33 hetes km

2012. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! Béres C vitamint meg magne b6 is szedek szerinted jó?
2012. márc. 23. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, C vitamin meg főleg, én nem bírom szedni, és le is döntött a lábamról az influenza. :/ Jobb megelőzni!:) De abból bőven elég 500 mg/nap.
2012. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell folsav én is ezt a femibiont szedtem, és semmi velőcső probléma vagy bármi nem volt

c-vitamint lehet meg ha a hasad keményedik akkor magnéziumot ill. ha a vérkép szerint kell, akkor vasat

2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülök a kérdésednek, én is pont ezt akartam kérdezni. :))

Én múlt héten teszteltem pozitívat, 4+3 vagyok.

Én is bizonytalankodtam, hogy kellene-e pluszban folsav.

Én magneB6-t szedek napi 3x1-et.

2012. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Én calciuom sandoz pezsgőtablettát is iszom heti 1x, C vitamin rágótablettát napi 1x.

2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

beszéltem az orvossal és azt mondta,hogy szedjem a folsavat mellé. annyi vitamint szedek.....

Szedtem magne b6 ot de attól híg lett székletem amióta abba hagytam azóta nincs ilyen próblémám.

2012. ápr. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!