Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen bordaív alatti...

32 hetesen bordaív alatti viszketés, bőrégés, fájdalom? Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nem is tudom behatárolni milyen érzés. Viszket, fáj, ég. Van amikor jobban, van amikor kevésbé.Éjszaka alig bírok aludni tőle.
2012. márc. 25. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tök ártalmatlan is lehet, nekem is van ilyen, de amikor előjött, nézettünk egy májfunkciót, mert ez is okozhatja. Tehát mondd el az orvosodnak, és tudni fogja, hogy mit csináljon.

33 hetes km

2012. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég fura, mert azt sem tudom biztosan, hogy kívülről a bőröm fáj vagy belülről vmi.Neked is így volt?
2012. márc. 25. 09:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ilyen égető,csipő,viszketős bajom van,de csak a bal oldalt és éppen nekem is bordám környékén.Még nem voltam azóta orvosnál,de én is megszerettem volna kérdezni,mert egyre jobban fáj.
2012. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem is április 3-án kellene mennem, de lehet visszamegyek jövő héten. Idegesít egy kicsit. Nekem középtájon van és elég kellemetlen. Volt már régebben is, de nem ilyen intenzíven és nem minden nap. Lehet csak bőrfeszülés, de jobb ha tud róla az orvos. Te hány hetes vagy?
2012. márc. 25. 10:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is 32:) Nekem pár hete van ilyen,próbálom kenni testápolóval néha jobb néha rosszabb tőle.Kipróbáltál valamit már rá?Az egyik barátnőmet kérdeztem meg,ő is azt mondta,h 'nyugi csak bőrfeszülés a baba növekedése miatt' Remélem:)
2012. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is kenem babaolajjal naponta többször is. De ahogy olvasgatok utána elbizonytalanodok, hogy tényleg bőrfeszülés vagy valami más. Vérvételen most voltam, de ott nem néztek májfunkciót. Nekem van aki azt mondja epe, de én nem hiszem,hogy az lenne.
2012. márc. 25. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Én már nem is mertem ennek utánanézni,mert begolyoznék annyi infó kering a neten.Mindenképpen mondd el az orvosnak az a biztos.Én ma akarok menni az ügyeletre más okból kifolyólag,de megfogom emliteni az orvosnak,de sajnos én már előre tudom a választ,mivel én 1 olyan országban élek,ahol még vért sem vettek 32hét alatt csak egyszer,azt is csak a fertőzőbetegségek miatt.Nagyon kiváncsi vagyok,hogy neked mit fognak mondani,h mitől lehet.Szurkolok,h semmi probléma ne legyen:)
2012. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Huu, szegény. Akkor nem könnyű Neked.Ma nem olyan vészes a helyzet, úgyhogy nem tudom mikor megyek vissza. De beszámolok a fejleményekről.
2012. márc. 25. 12:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző babámnál nekem is volt ilyen, de nem törődtem vele, ha máj, azt hidd el éreznéd, volt az ismerősömnek, de az emésztési bajokkal,hányással és olyan borda alatti gorccsel járt, hogy fetrengett. Ez nem az, én biztos vagyok benne. Nekem anno nem néztek semmit ezzel kapcsolatban, a bőr feszülése miatt volt szerintem. Most meg van hasonló érzésem az egyik lábammnál, ami vicces mert semmi köze a hasamhoz:) de elmúlik és pár hét múlva kicsit újra, de a bőrgyógyászom arra is azt mondta, hogy ezek hormonálisan is előfordulhatnak ilyenkor!szóval ne aggódj, semmi komooly szerintem!
2012. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem tudom van e köze az epémhez, de tegnap igyekeztem nagyon könnyű dolgokat enni és ma egyáltalán nem fáj. Ettől nem ettől mindenesetre örülök, hogy mára így alakult.Remélem így is marad.
2012. márc. 26. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!