Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázásra mit lehet szedni?...

Megfázásra mit lehet szedni? 36hetes km Fáj a torkom, és be van dugulva az orrom. Nem olyan vészes még, hátha meg tudnám előzni a nagyobb betegséget.

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Torok fájásra: szódabikarbónás gargalizálás, méz, Ricola original cukorka (ezt a Müllerben szoktam venni). A Tantum verdét szokták dicsérni, de nekem az egyáltalán nem használ. Kamilla tea és sok folyadék (pl.:mézes citromos tea). Ja és C vitamin (én Cebion cseppet használok).

Orrdugulásra: Nasivin orrcsepp, ha már nagyon nem bírom, azt is az 1-6 éveseknek valót. A szülész dokim mondta, hogy azt mértékkel lehet.

2012. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is átestem ezen,már keveredek ki belőle.

Szóval amit tehetsz:állandó mézes tea, nekem a doki írt Tevás C-citamint,abból 2x1 naponta, calcimusk, orrfolyásra: Nasivin sanft. Torokfájásra nekem bevált a tantum verde szopogatós cukorka. Ha nagyon rosszul leszel szedhetsz augmentin duo-t, (de a dokim azt mondta csak ezt az egyet,ezt is akkor ha nem vagy érzékeny a penicilinre). Hát sajnos csak ennyit tehetünk.

24 hetes km

2012. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Homogene9 tabletták. Terhesség alatt szedhető. Nekem bevált. (A tantum verdéről én úgy tudom nem javasolt szedni terhesség alatt, de bevallom volt hogy napi egyet én is bevettem belőle. Nem lett tőle bajom. A legtöbb szopogatós tablettát sajnos nem lehet bevenni :o( )

Jó volt még a hagymatea (egész hagymát megfőzni (a végéről levágni a "szőröket", és nem kell megpucolni) Amikor már jól beszinesíti a vizet, akkor ki lehet belőle dobni a hagymát, és cukorral, citrommal lehet ízesíteni. Egyáltalán nem rossz az íze, nem is hasonlít a hagymára, csak sokakat ez elborzaszt. Én még ezt ittan, jó melegen, ez is használt. Jobbulást!

2012. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Influenzaszerű tünetekre Oscillococcinum, C-vitamin, méz, hagymatea, orrdugulásra Stérimar tengervizes orrspray.
2012. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!