Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok és 2...

13 hetes terhes vagyok és 2 napja fájdogál, feszt a pocakom! Eddig is csinált ilyet, de nem ilyen intenzítással:-) létezik, hogy egyre nagyobb a babu is a méhem is egyre jobban terjeszkedik és ez okozza?

Figyelt kérdés
Ja és még valami, nagyon hamar kifáradok egy könnyű sétától is ez normális?
2012. márc. 2. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 14 hetes vagyok és pár hete ez megy. A feszítés néha elmúlik, néha előjön, de a séta...már egy kisebb bolti úttól is annyira elfáradok, hogy el tudnék ájulni :( Pihenni kell, állítólag jobb lesz. Boldog babavárást :)
2012. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést miszerint ez normális! Ahogy mondod ájulás határig tudok elfáradni, bár ez az idő is biztos rátesz! Boldog babavárást neked is :-)
2012. márc. 2. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedsz? :)
2012. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos laktóz érzékeny vagyok így csak elvétve tudom szedni ha nagyon feszül, mert ugye minden ilyen tabletta tele van laktózzal:-(
2012. márc. 2. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, feküdj amennyit csak tudsz, ha teheted, az nagyon sokat segít.
2012. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!