Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap töltöm a 17hetet....

Vasárnap töltöm a 17hetet. Már alig várom a január 6-át akkor megyek uh-ra, tudni fogom már akkor a baba nemét? Nem baj ha még semmit nem érzek (mozgás)? Ugye nincs baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki csak a 20. héten kezdi el érezni. A 17. héten meg már sokaknak megmondják a nemét, de vannak titkolódzós babák, akik nem mutatják mi van, vagy nincs nekik.
2009. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14h voltam amikor megmutatta,hogy fütyis,de csak 19héten éreztem mozgását.Ha úgy mutatja magát szerintem tudni fogod!
2009. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki más-más időpontban érzi a baba mozgását először.Én első babás vagyok,de már a 15.héttől éreztem.Van aki csak a 20.héten érzi először ez változó,ne aggódj minden rendben van!Nekem a 18 heti uh-án mondta a doki hogy valószínű kisfiú,azóta minden ultrahangon ezt erősíti meg a doki:)!Most vagyunk a 31.héten!Általában a fiúkat,elöbb és nagyobb biztonsággal állapítják meg.De hát biztos csak akkor lesz,ha kibújik:)!

Boldog babavárást!

2009. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hät ez jo!kepzeld,en is vasärnap leszek 17hetes,es 6.-än megyek uh-ra! :) nekem a pocim meg nem nagyon lätszik,de erezni mär en is a 15.heten ereztem,es nem bugyborekoläst vagy ilyesmit,hanem pici rugäsokat.ezek persze mostanra mär felerösödtek,es gyakoribbak is.hät en is remelem,hogy megmutatja magät a baba!minden jot neked!! :)
2009. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sya!

Én az elsö babámat várom és 17 hetesen elöször buborékolást éreztem de egész nap és utána pedig enyhe rugásokat!

Mostanra pedig már este elég eröseket tud rugni a kisfiam:D!

Nekem 16 hetesen nemtudta megmondani a nögyógyász mert nagyon szégyenlös volt végig:)!

De a 19 heti genetikai uh-n megmondták hogy kisfiu lesz:)!

Boldog babavárást!

20 hetes kismama

2009. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia én 16+2napos vagyok és ma azt mondta a doki, hogy nem lát kukit sehol, és a foltok alapján inkább kislány a tapasztalat szerint. De az ő gépe nem olyan spéci, majd a genetikain többet tud mondani! :)

Persze, ha szégyenlős, akkor akár végig takargathatja magát! :)

2009. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16hetesen mondták meg nekem a nemét.A mozgás miatt ne aggodj,én a 23.héten éreztem egyértelműen.
2009. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a 18.hetin mondták, hogy fiú lesz, bár nem nagyon akarta megmutatni, ráült, de aztán csak elmozdult!

Hamarosan te is érezni fogod a mozgását. Először lehet, hogy egy kis bugyborékolást, vagy kaparászásfélét érzel csak. Próbáljátok meg pároddal egyik este, hogy ha már fekszel, hogy a párod a pocidra hajtja a fejét és figyel, lehet, hogy már érezni fogja az apró rúgásokat. Nálunk ez bejött! De türelem!

2009. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!