Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-én kell menjek 11 hetes...

25-én kell menjek 11 hetes ultrahangra de nagyon félek hogy nem lesz szívhangja a babának. Nagy rá az esély? Ha igen mennyi?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom a pocakom is szépen növöget persze csak minimálisan, melleim duzzadnak fájnak néha még émelygek egy kicsit. Nincs barna folyásom vagy ilyesmi, csak sima fehér olyan testápoló szerű de az se mindig. A hasam is ritán fáj

de nem nagyon csak enyhén feszül mintha a méhem tágulna vagy nem tudom, meg nagyon ritkán a derekam. De amúgy jól vagyok. Párom azt mondta ő hallja a pici szivét, de szerintem ő nem hallhassa. Nyugtassatok meg úgye minden rendben lesz?


2009. jún. 14. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,minden rendben lesz:)
2009. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért ne lenne?Minden tüneted megvan ami a kismamáknak.Ne izgulj konkrétat ugyis csak akkor tudsz meg.Addig is ne stresszelj élvezd a terhességed.Boldog babavárást!Lassan 3 gyerekes anyuka
2009. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani, hogy ne izgulj!Én végigizgultam az egész terhességem, de minek,a következő terhességemnél biztos, hogy lazábban fogom fel a dolgokat!Boldog babavárást!
2009. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, csak nyugi. Járj rendszeresen a dokihoz, ha bármi kétséged van kérdezd meg tőle, azért van. Minden rendben lesz. 11 hetes még nagyon pici, még nem hallhatod a szívverését, majd ha nagyobb lesz, érezni is fogod.
2009. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne izgullj,nem szabad.

Nyugodj meg,meglátod minden rendben lesz.


8hós baba anyukája

2009. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos igazam volt megéreztem. Tényleg nincs szívhang.
2009. jún. 17. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem! Te szegény:( Mi történt? Ha itt vagy még és van erőd írd meg!

Nagyon sajnálom.:((

2009. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mintha en irtam volna a kerdest!

Mi tortent, ird meg, nekem szombaton kell mennem...

2009. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól vagyok. Nem tudom mi történt bementem Uh-ra és nem volt semmi a petezsákba. Remélem te nem jársz így.

Nagyon szurkolok, de nem lesz ott semmi baj.

Majd írd meg hogy mekkora a pici.

2009. júl. 15. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Még nem is volt 25.-e...

Előbb mentél?

Érdekes, mert a tüneteid pedig megvoltak...

Sajnálom, de ne add fel!

2009. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!