Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen mekkora volt a...

14 hetesen mekkora volt a pocitok? 14+2 naposan megyek ultrahangra, már megmondhatják a baba nemét? Van rá esély?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatilag semekkora. A te méretedtől is függ, a magas nőknek általában kisebb a hasuk, az alacsonyabbaknak nagyobb. De ez csak általában igaz.

És igen, van esély, ha megmutatja. Többen írták itt már, hogy 12 hetesen megmodták nekik a gyerek nemét.

2009. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megmondhatják de az nem annyira biztos mint a 20.heti uh-n.
2009. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Adri baba ***** válasza:

Szia nekem 21 hetesen mondták meg hogy kislány lesz.

És 30 hetesen is alig volt hasam..mostmár azért van.Alkat kérdése!


37hetes kismama

2009. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a mai napig nem tudták megmondani,fiú lesz e vagy lány.Attól függ,akkor hogyan fordul.

ÜDv:30 hetes kismama

2009. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se látszott még 14 hetesen. Még a 20. hét környékén sem vette észre mindenki, hogy babát várok. A 17. héten tudtuk meg, hogy kisfiú lesz.
2009. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy pici pukli látszott a hasamon, a nadrágjaim már nem voltak jók és bandázzsal hordtam őket még kb egy hétig, de az igazi babás has csak a 16. héttől kezdett látszani.

A baba nemét megmondhatják ha ügyi a doki és jó a gépe. Nekünk 4D-n (de a 2D-s részén látszott inkább) 12 hetesen kislányt mondtak, és 18 hetesen ismét kislányt. Így most már biztosra vesszük mert a babánk azzal kezdte az uh-t hogy széttette a lábát :) Így ha mondanak valamit, még ne vedd tutinak de 50% az esély rá :)

Sok-sok boldogságot kívánok!!!

2009. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma vagyok 14+2 hetes.

Nem nagy a pocim, de már egyértelműen látszik, hogy babás vagyok. Kb. két hete lett ekkora, azóta ugyanolyan.

Nem tudom, mikor fog tovább nőni.

A kicsi nemét az én dokim szerint a 12. heti UH-on csak megtippelni lehet, aztán vagy bejön vagy nem.

14 hetesen már elvileg láthatják, főleg 4D-n, persze ha megmutatja magát.

Én 15+4 hetesen megyek legközelebb, talán, akkor már látni lehet valamit.

Boldog babavárást!

2009. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!