Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek van iker terhessége...

Kinek van iker terhessége úgy, hogy a családban nem volt senkinél ilyen, és sima úton sikerült? Mikor derült ki? Hányadik héten?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöméknél lettek kétpetéjű iker lányok, és a családban egyikük részéről sincs iker. Azt sajnos nem tudom, hogy mikor derült ki, hogy ikrek, de a 12. héten már bitzosan tudták.
2012. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szomszédnál így volt. Már majdnem feladták, hogy természetes úton lehet gyermekük. Egypetéjű lányok lettek. Az első szívhang vizsgálatnál már kiderült. A lányok születése után 4 hónappal meg terhes maradt megint. De azt a babát elvette.
2012. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a szomszédom várt ikereket, bár a családjukban nem volt még ikerterhesség. Két kisfiú lett. Hamar tudhatták, de legalábbis a 12 hetesen biztosan.
2012. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egypetéjű ikerterhesség nem öröklődés miatt fordul elő, tehát bárkinek esélye lehet rá. Akkor is, ha senkinek nincs a családban.

Nekem amúgy 2petéjű ikerfiaim vannak, mi már az első vizsgálaton megtudtuk, akkor 7 hetes voltam. Mindkét babánál erős szívhang volt már akkor.

2012. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk több generációval ezelőtt, egyszer apai ágon voltak ikrek, csak ők meghaltak szülés után. Viszont az egypetéjű ikrek anyai ágon öröklődnek, tehát ez nem növeli az esélyt elvileg.

Amúgy meg csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, a kétpetéjű ikrek a véletlen művei, abban a hónapban épp 2 pete ért és termékenyült meg, ágyazódott be...

Nálunk utóbbi eset történt, kétpetéjű ikreink lesznek, mint kiderült, 2 kislány.

Jah, és csak a 12 hetes UH-n derült ki...

2012. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 hetesen derült ki nálam 2 petéjű iker kisfiúk.Nincs a családban iker, én még álmomban sem gondoltam volna :-) valaha ikreim születnek !!!(nem szedtem fog.gátlót-mindenkinek ez az első reakció..)
2012. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!