Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen camembert nagyon gáz?

Terhesen camembert nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy az van melegszendvicsben amit a kollégám hozott nekem, csak amikor már megettem, akkor tűnt fel...
2012. márc. 26. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Az első terhességem első három hónapjában csak és kizárólag a pálpusztai maradt meg bennem, és egészséges, erős fiam született:)
2012. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez is csak egy hisztéria, nem lesz tőle egyáltalán semmi bajotok!
2012. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én meg hetek óta a tükörtojást kívánom, de a védönő lebeszélt róla (16 hetes) terhességem alatt egy kortyot sem ittam, most meg vacsi után néha megiszom egy-két korty sört, annyira kívánom, hát ez elégé gáz tudom, de nem vagyok alkesz !!!
2012. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, elöző voltam, nem alatt, hanem ELŐTT soha nem ittam :-)
2012. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

utolsó, csak nem a sör miatt beszélsz félre :))))

Amúgy sörbe sok kismama belekóstol és nem lesz tőle alkesz baba (szép is lenne, úgy bújna ki, hogy egy sör rendel)

Köszi a válaszokat!

Akkor megnyugodtam, hogy a nyers sajt sem az ördögtől való :)

2012. márc. 26. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem baj. Én az első terhességem alatt a szalonnát kivántam. Hetekig ezt ettem kenősajttal és hagymával. Azóta sem tudtam megenni.
2012. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a rántott camembert kívánom nagyon, heti 1x, de 2 hetente eszek. Nem lesz baj ;)

18hkm

2012. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
eddig bántott a lelkiismeret, hogy páromnak mondtam, hazafele a munkából hozhatna egy kis sört, csak nézett rám nagy szemekkel :-) akkor mostmár nem parázok, hogy néhány korty megárthat (előtte nem szerettem a keserű íze és a szaga miatt, most meg hmmmmm) ez van
2012. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, örülök, h nem csak én vagyok "sör függő", utálom a sört, de állandóan kívántam, az alkoholmentes nem jött be, most megint babát várok, és már vágyakozva néztem a söröket :D
2012. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is hallottam ilyesmiről, hogy ne lehetne enni, de meg sem fordult bennem...ha tehetem falom, mert imádjuk :) 26+4hkm
2012. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!