Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5napja elveteltem, a baba...

5napja elveteltem, a baba kicsusszant, ma voltam ultrahangon es aztmondtak h nem kell vakumozni. Lehetseges h beavatkozas nelkul rendben legyen minden? Mas is volt igy?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia . Nagyon sajnálom :(

Hány hetes voltál?


Lehetséges, persze, ha doki is látott!


Én is novemberben, pozi tesztem volt aztán 1 hétre rá elkezdtem vérezgetni aztán abba is maradt de nem olyan volt mint máskor. Elmentem a dokihoz és megállapította, hogy nincs semmi kicsusszant magától pedig semmi ilyen nagyobb darab nem jött ki belőlem :( úgyhogy létezik igen :(


Viszont most már 10 . hetes kismama vagyok :)

Fel a fejjel és sok sikert a továbbiakhoz! :)

2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Hány hetes volt? Ha ultrahangon megnézték akkor kiürült, nincs teendő. persze h rendbejössz!!!
2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat,10 hetes voltam de mar az elejen is azt mondtak h kicsi a baba de meg nohet.tudom h miattam tortent,az elso babankal semmi bajom nemvolt,raadasul dolgoztam mind szobalany(anglia),14honapos a fiucskank.mostani terhessegkor meg idegeskedtem(buta szomszedok vegett,koltozes,magany),persze aztmondjak ne magamat hibaztassam,dehat mas nem tehet rola,mindegy,ha bemegyek a wcbe eszembe jut mindig h a magazatkat lehuztam a wcn,de ennek igy kellett tortenni mert jobb h most tortent meg mind kesobb,es h betegen jojjon vilagra.ti mennyi ido utan probalkoztatok a veteles utas?
2012. márc. 26. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad! Nekem 2 vetélésem volt. az első után 3 hónapot vártunk mégis elvetéltem. Aztán a második műtét után azonnal jött a következő, meg sem jött 1 mensi sem. MOst 22 hetes vagyok (van már egy 4 éves kislányunk)

Sok sikert és csak előre tekinteni!

2012. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Még évekkel ezelőtt volt egy hasonló esetem, de nekem fiatalabb volt... a pozitív teszt utáni héten voltam én is.

Annak ellenére viselt meg a dolog, hogy egyáltalán nem tervezett terhesség volt, sőt! Még a kapcsolatot sem terveztem.... Így nyilván nem próbálkoztunk utána.


Viszont 3,5 évvel később, amikor a kislányunkat terveztük a férjemmel, ő azonnal jött és problémamentes volt a terhesség végig.


Ne hibáztasd magadat, nem tehetsz a tragédiáról!

2012. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Pont így jártam mint te. 8-9 hét körül voltam. Elmentem wc-re és kicsúszott. Majd ezt még kettő követte amik szintén maguktól vérzéssel kiürültek az 5 héten. Ez mind egy év alatt történt. Elkezdtem járni mindenféle kivizsgálásra de semmit nem találtak. Majd Januárban tükrözték a méhemet, ott is minden rendben volt majd 4 hét múlva kontrollra már pozitív teszttel mentem. Azóta már 10 hetes a picurka és minden rendben.
2012. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!