Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvár Nővédelmiben,...

Székesfehérvár Nővédelmiben, mennyire megbízhatóak az uh gépek?

Figyelt kérdés
A helyzet a kövi:18 hetesen a kórházban ahol korszerűbb uh gép van kisfiút mondtak nekem(dr.Mohos Attila).Most a 30hetesen,a Nővédelmiben,Ifj.Nagy László kislányt mondott hozzátéve,h nagyon úgy néz ki.Vajon kinek hihetek?
2012. márc. 27. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces azért, mert mindkétszer eég idös voltál már egy biztosabb eredményhez.

Kérdés hogy feküdt a baba?

Ha farfekvéses mindig nehezebb megmondani, ha a fej lefele van az már biztosabb mert az orvos alulról néz a lába közés, ahol ha vágás van nagyon egyértelmü, de a kiscsomag is nagyon látszik.

Közben nem mondtak mást? pl 22 hetesen?


Egyébként ez nem UH géptöl függ már, mer 18 hetesen is és 30 hetesen is jól látszik.

Nálunk mindkét lánynál ott volt a nagy vágás. Fenék vágat majd a punci, a kisfiuknál ott egy kis csomag van. nem felülröl hanem alulról a feneke felöl nézte a doki.

2012. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még farfekvéses a drágám.De nagyon megnézte most a doki.Anno 18 hetesen nagyon hirtelen rávágta és hozzátette,h nem biztos.
2012. márc. 27. 08:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok rosszat mondani de Mohos Attila engem mindig úgy elküldött a sunyiba 18 hetesen amikor rákérdeztem a nemére...hogy neki nem is hinnék ha csak úgy rávág valamit...

két babámnál is összefutottam vele mindig rákérdeztem nem látja e véletlen (egyik faros kislány volt, a másik fejvégű kisfiú) és kb. 2 percig uh-zott és közölte hogy ez nem babamozi nem nézegeti mi a neme, mert nem ez a fontos hanem hogy egészséges e. És hogy ugye nekem is. Naná, de azért megnézhette volna.

Mindegy, elmentem 4 dre ahol pontosan megnézték és kiderült persze a nemük egyből.

2012. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az összefutást úgy értem hogy pont ő volt uh-n amikor mentem.
2012. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,így visszagondolva,nekem is fura volt,h csak úgy rávágta,hirtelen.
2012. márc. 27. 09:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó. Az a doki szerintem egyszerüen nem ért az UH-z. 22 hetesen a nemi szerveket is megnézik rendesen. Pont azért mert mi van ha nincs semmi. Mert akár az is elöfordulhat ugyan olyan baj, mintha szívkamra probléma lenne.

Szóval ha képtelen megnézni akkor nem ért hozzá.


elsö voltam.

2012. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Mohosnak én sem hinnék, engem kedvesen elküldött a sunyiba azzal hogy a 20. héttől nem vállalhat szülést. Felhívtuk a Fehérvári kórházat,szó sincs ilyenről,csak le akart rázni,mert nem akart elvállalni,mivel az első babámat nem nála szültem!!! Annyira egy utolsó féreg...Már bocsi :)

Én inkább a 30. hetesnek hinnék, de véglegesen úgyis csak a szülés után tudod meg,remélem az lesz amire számítotok :) Azért a biztonság kedvéért legyen tartalékban fiú és lány név is.

2012. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekünk 3 évnyi szenvedés után totál mindegy fiú v lány,csak egészséges legyen és velünk legyen. :) Csak az h egész eddig fiút vártam,most meg kiderül h lány,kicsit furi és nem tudok rendet teni a fejemben,kinek is lehet hinni
2012. márc. 27. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Na mi épp ezért mentünk el 4dre, hogy úgy tudjam már szólítani meg úgy készüljek rá hogy ő kisfiú vagy kislány:)) meg türelmetlen is voltam, úgy szerettem volna már nemhez illő dolgokat venni neki, nevet választani stb:) De persze érthető az is ha vki nem akarja tudni vagy nem olyan fontos ez neki:)
2012. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fontos lenne,de egyszerűen olyan horribilis ára van a 4d-nek,h képtelenség rá áldozni a mai körülmények mellett. :((((((((((((((
2012. márc. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!