Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, aki szinte egész...

Van más is, aki szinte egész terhessége alatt bakteriális hüvelyfertőzéssel küzdött? Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
Hüvelyflóra helyreállítással, bórsavas kúppal, mindennel próbálkoztunk, majd volt egy antibiotikum kúrám, ami hatott kb. 2 hétig, most újra sárgás a folyásom. Egyéb problémám nincs. De nagyon bosszant. Valaki hasonló cipőben?
2012. márc. 27. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsi baktériumom sem volt, még is sárgás folyásom van állandóan.

az elsö terheségnél csak utolsó 10 hétben volt, most már szinte az elejétöl.


Szóval tuti hogy az baktérium? vettek kenetet kitenyésztették és minden alkalommal a doki csinál PH tesztet? Mert nekem csinált a doki az az elsö mindig csinál, mert ha baktérium, vírus vagy magzatvíz akkor teljesen más a PH érték, ekkor rögtön kérne labort is, de addig felesleges, mert sárgás folyás normális terhesség alatt.

2012. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az egész terhesség alatt volt ilyenem.Kaptam rá 2x antibiotikum kúrát,de még sem múlt el.Így mentem szülni is.Sajnos a fertőzésem rá ment a babám szemére,de szerencsére szemcseppel és kamilla teával sikerült elmulasztani,de ehhez kellett kb 2-3 hónap!
2012. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
szia! nekem is nagyon régóta van sárga f., kétféle antibiotikum, most fejeztem be a jódos kúpot és még mindig nem jöttem helyre!!!!!!!!nagyon idegesít, hogy mi lesz így a szülésnél(31 hetes vagyok).szerintetek lehet ilyenkor császárt "kérni", hogy ne legyen baja a kicsinek?
2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az elsővel a terhesség alatt kétszer is volt fertőzésem.

Most a másodikkal napok óta fokozottabb a folyásom, néha viszketős is, ma megyek orvoshoz, remélem nem fertőzés lesz.


Amúgy is hajlamos vagyok rá, évente minimum kétszer van. Injekció-kúráktól kezdve mindenen voltam már emiatt. Tényleg bosszantó...és baromira kellemetlen.

2012. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem Lactofeel hüvelygélt javasolt a dokim, egy időre meg is oldotta a dolgot, de újra visszatért.
2012. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy mindig visszatér...a fenébe is! Én is 31 hetes vagyok, de emiatt nem akarok császárral szülni. A szülés előtt lesz még egy antibiotikum kúra, ha még ott a fene jószág illetve a szülés alatt adnak vénás antibiotikumot, ha tudnak a baciról. Én annyira bízom benne, hogy addig elmúlik valahogy. És ige, biztos, hogy baci, kitenyésztettük, volt is kúrám, de a 2. tenyésztésnél is még megvolt a baci, viszont nem szedhetek antibiotikumot a hátralévő 2 hónapban! Szomorúan hallom, hogy elég sokan vagyunk így...És amennyire én tudom, sárgás folyás nem normális terhesség alatt, csak a fehér vagy színtelen. Mint írtam, semmi más tünet, viszketés vagy ilyesmi, bár most picit fájdogál a hasam, szerintem szedek egy pár napig tőzegáfonya kapszulát, az fertőtleníti a húgyutakat. Jobbulást mindenkinek és örülök, hogy a picikéd helyrejött, még ha szegénykét sokáig is kellett kezelni!
2012. márc. 27. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Lehet, hogy kicsit ijesztő lesz amit írok de nekem és sok más kismamának segített a fokhagyma. Tudjuk, ugyebár, hogy nagyon erős antibakteriális hatása van. Fűzz fel egy/két gerezd fokhagymát erős cérnára és egy éjszakára helyezd fel, akár egy hüvelykúpot(lehet többször is de elég hamar segíteni szokott). Emellett ha a tisztasági betétedre cseppentesz 1- 2 csepp teafaolajat(szintén erős antibakteriális hatású), nem is kell érintkeznie a bőrfelülettel, az is segít lekűzdeni a legmakacsabb ilyen fertőzéseket.
2012. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: hallottam a fokhagymáról, de kicsit félek, hogy ki tudom-e venni :) Azért lehet, ki fogom próbálni. A teafaolajról nem hallottam még, de azt mindenképpen megpróbálom. Ezerte jobban híve vagyok a természetes dolgoknak, csak mivel terhesség, az ember nem mer akármit kipróbálni...NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!
2012. márc. 28. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne félj, azért van a cérna, hogy mint a tampont, ki fogod tudni húzni:).
2012. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is kipróbálom ezt a fokhagymát, túl vagyok két klion-kúrán, pár hétig hat a kúp, majd visszatér az egész, nekem meg nem a folyás durva hanem viszket. tenyésztés minden alkalommal ugyanaz: vegyes bőr-bél baktériumok :(

de ugye nem csíp vagy ilyesmi?

:)

2012. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!