Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, aki szinte egész...

Van más is, aki szinte egész terhessége alatt bakteriális hüvelyfertőzéssel küzdött? Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
Hüvelyflóra helyreállítással, bórsavas kúppal, mindennel próbálkoztunk, majd volt egy antibiotikum kúrám, ami hatott kb. 2 hétig, most újra sárgás a folyásom. Egyéb problémám nincs. De nagyon bosszant. Valaki hasonló cipőben?
2012. márc. 27. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem csíp:).
2012. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

uccsó előtti vagyok, jelentem kipróbáltam, tényleg nem csíp, egyelőre abbamaradt a viszketés, ennek már örülök, meg a folyás is. Mától meg probiotikus cuccal megyek rá :)

Milyen gyakran kell ezt ismételni?

2012. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól sikerült:). SZerintem ha elkezded érezni, hogy támad a "kór", bármikor ismételhető. Én a teafaolajat szoktam megelőzésképp cseppenteni.
2012. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
előző, köszi :)
2012. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szió,

hál isten, én nem, mert már jóval előtte elkezdtem használni a ph4-es intim habot a mindennapos tisztálkodáshoz.

De ha már kialakult fertőzésed van, azt is lehet kezelni a terhesség alatt is, még pedig intim segítésggel.

MindenNőnek oldalon találod, de itt tudsz jobban utána nézni:

www.intimapolas.hu

2012. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!