Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek "illik" fizetni,...

Szerintetek "illik" fizetni, ha ügyeleti időben megyek mindig ugyanahhoz a nőgyógyászhoz terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor kb. mennyit???
2012. márc. 27. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem, en biztos hogy nem fizetnek ezert.

Tb alapon jarsz terhesgondozasra, jol ertelmezem?

Nem maganrendelobe. Ott kellene fizetni.

Ha konkretan megkerdezed, hogy szulhetnel-e nala, azaz bemenne-e hozzad a korhazba mindent hatrahagyva, hogy levezesse a szulest, de tovabbra is tb alapon jarnal terhesgondozasra, akkor sem kellene szulesig fizetni. Csak szules utan a szulesztesert.

Ha igy megkerdezed es elvallal, akkor en a helyedben max neha vinnek neki egy-egy uveg bort, vagy valami hasonlo szimbolikus ajandekot. De ezt sem kellene.

2012. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném, de lehet másképpen is kifejezni a háládat pl. ajándékcsomag.
2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem nem illik egyáltalán! miért is fizetnél, hisz nem a magánrendelőjében fogad, hanem akkor, amikor amúgy is dolgozik!

Ne szoktassátok már rá légyszi őket erre is!!!!Elég az, ha a szülés után tartják a markukat! (na mondjuk nekem tarthatnák estig is, akkor sem adnék az ügyeletes orvosnak egy fillért sem!)

2012. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már bennem is felmerült, de én is arra jutottam, hogy nem fizetek neki, mert nem magánrendelésre megyek.
2012. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre járok, ott fizetem a megadott összeget, de amikor a klinikára hív vizsgálatra, és ott ülök kivárva a soromat, nem fizetek egy forintot sem. Akkor akartam fizetni csak, amikor soron kívül behívott a vizsgálóba, de akkor is csak minimális összeget, a felét annak, amit a terhesgondozásért szoktam adni, de nem fogadta el.
2012. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Eddig is ehhez a dokihoz jártam. A kórházba, mikor ő volt az ügyeletes. Nem fizetek neki, de néha olyan rosszul érzem magam pedig nem kéne. Csak nem tudom mások hogy csinálják és gondoltam lehet fizetnem kéne... amúgy aranyos doki nagyon nem látni rajta, hogy hiányolná a pénzelést. Sőt mikor anno terhesen adtam neki mindig olyan zavarban volt (ő is) de azért elfogadta :)

Már kétszer amúgy nála szültem. Mindkétszer megfogadtam, és mindkétszer pont ő volt az ügyeletes :) De most arra gondoltam, hogy terhesgondozásra hozzá megyek,de nem fizetek viszont szülni nála szeretnék. Arra megfogadnám....gondolom azt is minél hamarabb kéne...

Bocsi, hogy hosszú voltam.

2012. márc. 27. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást! Csak azért mert én nem tömöm az amúgy is jól kereső orvosok zsebét!!
2012. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, nekem az össze válasz hasznos volt a tied is! Ment is a zöldkéz mindenkinek :) Ne foglalkozz ezzel...nekem akartál segíteni, vagy nem?!
2012. márc. 27. 20:44
 9/9 A kérdező kommentje:
ÖSSZES VÁLASZ :)
2012. márc. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!