Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól (hanyadik héttől)...

Mikortól (hanyadik héttől) jelentkezik a hányingeres émelygős időszak?

Figyelt kérdés
2. terhességem az elsőnél már nem emlékszem,mikortól, de kutyául voltam. Most olyan 5 hetes lehetek, de nem igazán érzek semmit. Remélem nem azért nincsenek rosszullétek, mert nem fejlődik tovább. Ugye nem? Ti hanyadik héttől voltatok rosszul?

2012. márc. 27. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6-7.héttől
2012. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

7. héttől kezdtem émelyegni, de mindentől... Addig én is alig vártam, hogy végre legyenek tüneteim, úgy gondoltam, ez azt jelenti, minden rendben a babával.:) Pedig nem törvényszerű. Barátnőm nemrég szült, az égvilágon semmilyen tünete nem volt végig. Olyan, mintha nem is lett volna terhes, a végén sem volt semmi panasza. Pedig ráadásul nem kevés túlsúllyal kezdte a terhességet.

Gyönyörű, egészséges kisfia született.:)

2012. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam rosszul, 9 hetesen, nagyon égett a gyomrom és görcsölt, de egyszer sem hánytam. Amúgy se előtte, se utána nem volt semmi bajom. Nem kötelező rosszul lenni. :)
2012. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a betöltött 6. héten kezdte el, eleinte enyhén, aztán rendesen bekeményített. 13-14 héten elmúlt.
2012. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem minden babánál egyre hamarabb kezdődött, és egyre később lett vége.

Harmadikkal olyan 4-5 héttől a 18-ig.


Szerintem ne izgulj emiatt, az egészséges terhességnek nem fokmérője a rosszullét!

Persze én is tudom, hogy a rosszullétre azt mondják, "jót jelent", de tudományosan semmi nincs bizonyítva ezzel kapcsolatban, szóval ne aggódj!


Sőt, én azt mondom, inkább örülj, hogy jól vagy, és mint már többen is írták, jöhet az még...

2012. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő terhességemnél a betöltött 6. héttől jelentkezett.

Az elsőnél nem volt vészes, csak párszor hánytam.

A másodiknál naponta hánytam és állandóan rosszul voltam, még éjjel is sokszor.

2012. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában a 7-8 héttől, de persze vannak eltérő esetek is.
2012. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hetes koromtol hánytam mint a kutya.
2012. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én most vagyok 4 hetes, 2 hetes voltam, amikor hánytam egyszer reggel, de utána jobban voltam és még 1 hétig volt émelygésem reggel, de már elmúlt. remélem nem baj.
2012. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igaz én inszeminációs babát várok. előző vagyok
2012. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!