Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit gondoltok? Kérlek...

Babuci23 kérdése:

Ti mit gondoltok? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés
Most voltam a nőgyógyásznál,8 hetes egészséges 14.4 mm-es babám van de méhszájplasztikát kell csinálni!!!Azt mondta mindenképp meg kell csinálni,bízik benne hogy nem lesz baj a babával!Nagyon félek és hiába keresgélek nem találok semmit,ha valaki tud kérem irjon!Nagyon félek!

2012. márc. 27. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Rákerestem, ezeket találtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


[link]


Nem pont ugyanaz, de mégis van benne, ami neked is hasznos lehet.

Esetleg vedd fel a kapcsolatot a gyakorikerdeses kommentálókkal, akiknek volt hasonló műtétjük (lásd első kérdés).

Amúgy meg konzultálj szerintem még egy orvossal, hogy több helyről kapj infót!

2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem találtam én sem a neten róla semmit.

A méhszáj zárófunkciója miatt fontos, ha nem műtik meg annak következményei lehetnek, ha jól gondolom, akkor akár vetélés, mivel kinyílik a méhszáj. A műtéttel ezt meg tudják akadályozni.

Megkérdezted az orvost, hogy milyen kockázata van a műtétnek? Lehet, hogy nagyon kicsi az esélye, h a műtét során/miatt baj lesz a babával.

2012. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondott semmi egyebet? Valószínűleg nyitott a méhszáj, vagyis méhszájelégtelenség áll fenn. Ha igen, akkor pár öltéssel szűkítik a méhszájat, hogy ne veszítsd el a babát. Ha ez a helyzet, mindenképp vállald be, mert nem nagy beavatkozás, viszont találkoztam olyan nővel, akinek mászájelégtelenség miatt 8 terhességből 6-ot elvesztett, kettő pedig koraszülött lett, úgy hogy végig feküdt mindenikkel. Szóval megérné.
2012. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!