Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinél tévedett a doki,...

Volt akinél tévedett a doki, a baba nemét illetoen?

Figyelt kérdés
most jovok a nogyogytol,csinàlt egy gyors ultrahangot,csak azért,h megtudjuk végre a baba nemét.(19hetes vok) csak egy babàt szeretnénk és mindketten kisfiut szeretnénk én megvoltam/vagyok gyozodve rola,h fiu,a pàrom tegnapelott meg is àlmodta a fiunkat,azt mondja,h még az arcàt is làtta. erre ma tokre csalodtam,a doki szerint làny...
2012. márc. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. igen, előfordul, hogy tévednek. Barátnőmnek a 32. hétig volt lány, aztán fiú lett belőle. :)

2. értem, hogy csalódott vagy, de nem szabad nemben mérni a gyerekeket. A tiéd, a te véred, és ha megszületik ne a lába közét nézd, hanem a kis lelkét.

2012. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En 7 honapos voltam, amikor kiderult a neme. Addig miden okos azt josolta, hogy fiu lesz. El is hittem......

Azota mar lassan 3 eves a lanyom, nem cserelnem le az tuti!

2012. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nővéremnek 12. héten lányt jósolt. Aztán fiú lett. :)
2012. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy elnézték, de ez nem gyakori, erre ne számíts.


Az, hogy mit álmodtok, meg miről vagytok meggyőződve a világon semmit nem jelent. :) Ő a gyermeketek,ha így tervezitek, akkor az egy szem gyermeketek, tök mindegy, hogy milyen nemű, nem? Elvégre nem egy játékbaba...

33 hetes km

2012. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még a nyáron megálmodtam,hogy egy kislányom van,és még a nevét is tudtam,olyan nevet ami azelőtt eszembe se jutott volna.Aztán ősszel teherbe estem,és én már tudtam hogy csak lány lehet.12 hetes uh-on még a doki nem mondott semmit,de én már tudtam.Azóta 4 uh-on mondtak kislányt,és csütörtökön megyek 4d-re,25 hetes vagyok.
2012. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el 4D UHra, biztosabbat mondanak :)
2012. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!