Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hétben vagyok. Kerékpározha...

6. hétben vagyok. Kerékpározhatok még?

Figyelt kérdés

6. heti terhes vagyok. Az a kérdésem, ilyenkor még kerékpározhatok még?


Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 28. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha rendszeresen kerekparoztal elotte is, akkor igen, de eros szelben, vagy nagy homokban inkabb szalj le es told.

Szoval ha nem erolteted meg magad, akkor nyugodtan.

2012. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy nyugodtan, amennyit jólesik, de a nagy bukkanókat kerüljem ki. (Monjuk én már a piciknél is felállok inkább, féltem a babát:))


Boldog babavárást:)

7+3 hkm

2012. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igen, eddig is kerékpároztam, hetente kétszer.

Köszönöm mindenkinek!

Homokon sosem mentem, erős szélben meg amúgy sem jó. Itt most eléggé szeles napok vannak, lehet, hogy a hétvégit kihagyom.

2012. márc. 28. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is kerékpározok, bár még csak az 5. hétben vagyok.

A városunk útjain mondjuk még teleszkóppal is lehetetlen rázkódásmentesen közlekedni...

2012. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak a központból kéne kijutnom, ott a legrosszabb. De ha teszek egy kerülőt, vagy addig kitolom, utána már sima. :)
2012. márc. 28. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én minden nap szoktam kerékpározni, de még a szülésem napján is azzal vittem a nagyobbik fiamat dokihoz, mert természetesen épp akkor lett beteg:)Már a váróban éreztem méhösszehúzódásokat, viccesen még meg is jegyeztem, hogy ha sokat kell még várakozni az orvosra, itt fogok megszülni.Aztán még gyorsan hazatekertünk a bicajon, megebédeltünk és utána el is folyt a magzatvizem:)

Úgyhogy én egész terhességem alatt sokat bicikliztem, de azért legyél óvatos!

2012. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha edzésben vagy, akkor nyugodtan! amíg nem zavar a pocakod, vagy nem keményedik jobban az erölködéstől (kb.7 hótól), addig nyugodtan.
2012. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen megnyugodtam.
2012. márc. 28. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
én a múlt héten bicikliztem akkor 24.hetes voltam,az orvosom azt mondta lehet
2012. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"5 hetes vagyok, simán lehet , ha neked nem kényelmetlen. Mi a kisfiammal bicajjal megyünk postára, boltba, játszira... Kihasználom, hogy elférek még tekerésnél. Bár kicsit már szét kell tenni a lábaimat, de még tűrhető. Jól esik ez a kis mozgás.
2012. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!