Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működnek a terhességi...

Hogy működnek a terhességi tesztek? Hogy képesek kimutatni a HCG-t?

Figyelt kérdés
Amikor szétszedtem egy negatív tesztet, akkor láttam, hogy a tesztcsík hátoldalán egy szürkés csík volt, de magán a tesztcsík előlapján nem volt semmi, tiszta fehér volt. Ez annak a helye, ahol a pozitív eredménynek meg kéne jelennie? Esetleg ezen a szürkés rész van átitatva azzal a valamivel, ami kimutatja a HCG-t?
2012. márc. 28. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az a csík olyan anyagot tartalmaz, ami reakcióba lép a HCG-vel, és amiatt elszíneződik.
2012. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van.
2012. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A terhessegigyorsteszt.hu oldalon leírnak egy csomó infót,

de ha veszel 1 db tesztet, abban is van tájékoztató, amiben képpel is benne van minden fontos infó.

Én anno ROMED teszteket vettem, kazettásat, tesztcsíkok, mert tök egyszerű használni, megbízható és pontos.

Sok sikert!

2012. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hogy kell alkalmazni a teszteket. :) Arra voltam kíváncsi, hogy a "tudományos háttere" mi. :)
2012. márc. 29. 21:35
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszi, hogy írtál és az első kettőnek külön köszönöm ,hogy megerősítettek abba, amit gondoltam :)
2012. márc. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!