Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hetéig...

A terhesség hányadik hetéig tudják a terhességi tesztek (vizeletből) kimutatni, hogy terhes egy nő? Csak a 12. hétig vagy esetleg végig a terhesség során?

Figyelt kérdés
pl. ha egy 17-18 hetes terhes nő csinál egy terhességi tesztet (vizeletből), akkor a teszt kimutatja, hogy terhes?
2010. szept. 8. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb a 34-35. héten találtam itthon egy tesztet, aminek nemsokára lejárt volna a szavija, így megcsináltam kiváncsiságból. Halványan, de határozottan pozitív volt.
2010. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. szept. 8. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhesség során végig kimutatja. A 16.hét környékén a legmagasabb a HCG szint, ezután szépen lassan csökken, de nem ürül ki a szervezetből csak szülés után.
2010. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én félidőben megcsináltam (pontosabban 22 hetesen) és nekem negatív lett, röhögtünk is a párommal, hogy elszökött a gyerek:)
2010. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a terhesség 12. hetéig emelkedik, utána csökken, de a terhesség végéig kimutatható a szervezetben. Talán még szülés után is egy kicsit? De ez nem tuti. Ugye azért mint tudjuk, akadnak hibás tesztek is (álpozitív, álnegatív, mint az egyik kedves válaszoló esetében is.)
2010. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. szept. 8. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!