Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jobb egy kislány mint...

Miért jobb egy kislány mint egy kisfiú?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 16:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Valakinek a "fiú" jobb mint a kislány.Ki hogy érzi. Én első fiút szerettem volna,de azt nem tudom megmondani miért. Az is lett.

Most kislányt szeretnénk,de még nem tudjuk mi lesz.

De végülis az a lényeg hogy egészséges legyen.

2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fejtsd ki bővebben :) Ha az a kérdés, hogy néhány anyuka esetleg miért szeretne jobban kislányt:

Én például csak kislányt szeretnék. Elképzelem ahogy fonom a haját, ha nagyobb lesz megbeszéljük a csajos dolgokat, én is elég "lányos lány" vagyok :) Persze ha kisfiam lesz is szeretni fogom, de remélem kislányom lesz! :)

2012. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ilyen nincs, hogy jobb egy kislány.:) Bár én magam is kislányt képzeltem el magamnak mindig is, hogy majd babázunk, kényeztetem, ölelgetem-puszligatom.

Ehhez képest már 10 hetesen megéreztem, hogy kisfiam lesz.

Mindenki szinte lesajnált a környezetemben, hogy nem baj, majd a következő kislány lesz, pedig senkinek nem mondtam, hogy kislányra készültem.

Vérig sértettek ezek a megjegyzések - hogy is lehet ilyet mondani...?? Amikor már pocakban van a baba, csakis az számít, hogy egészséges legyen.


És amióta megszületett...ezer kislányért sem adnám, és nagyon-nagyon büszke vagyok, hogy kisfiam van. Ugyanúgy tudom ölelgetni-puszilgatni, mintha kislány lett volna, na persze babázni nem tudunk, de van ezer más játék, amit örömmel játszok vele. Elképzelhetetlenül sok szeretetet ad egy kisfiú is, és amilyen pasis megnyilvánulásai vannak néha...:) imádom:) nem tudok betelni vele!!:)

Most már azt nem tudnám elképzelni, hogy kislányom legyen.:)

2012. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Hm?
2012. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Sok országban a kislányt nem nézik embernek,megölik "csak" mert lány.

Amúgy egyik sem jobb a másiknál,mind a kettő egy kincs!!!

2012. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem jobb, és nem rosszabb. Max. a szülők érzik úgy, hogy egyiket vagy másikat jobban tudnák nevelni, de szerintem amikor adott lesz a helyzet, akkor már mindegy, hogy mi is a baba :)
2012. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb szinte ugyanazt tudnám leírni mint a 3. válaszoló. Én is kislányt képzeltem el magamnak mindig...

Aztán 7 hetesen egyszerűen tudtam hogy kisfiú! Úgy is lett. Fogalmam sincs hogy honnan... egyébként az ilyet azelőtt nem hittem volna el senkinek hogy ezt meg lehet érezni.

Imádom, büszke vagyok rá és nem cserélném el 1000 lányért sem :))))

2012. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Én mindig is fiúkat akartam, mert én kimondottan nem vagyok csajos nő. Én nem tudok hajat fonni és hányok a Barbiktól.

De egyik sem jobb vagy rosszabb, csak van akinek ez jön be inkább van akinek meg az.

2012. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én mindig kislányt akartam (olyan szépek). A fiúk távol álltak tőlem. Viszont most ,hogy babás vagyok többet gondolkozom rajta :)

Kislány: Szép, csinosan lehet felöltöztetni,a haját megcsinálni, lehetünk barátnők.(vagyis szeretnék,olyan jó kapcsolatot) stb.

Viszont engem nem érdekel annyira az divat,a sminkelés :(

Kisfiú: Vagány ruhákba lehet öltöztetni. Viszont mi sportkedvelők vagyunk :) így lehetne belőle jó focijátékos stb. Illetve a divathoz semmit nem értek, de a barkácsolás,kertészkedés,férfias dolgok,sportok érdekelnek :)

Később: a fiúnak (ha nem kallódik el) akkor sokkal könnyebb elindulnia az Élet rögös útjain. Több lehetősége lesz mint egy lánynak.

Most ott tartok,hogy mindegy csak egészséges legyen, testileg lelkileg mindenhogy! És ne legyen majd később nemi identitás zavaros :( meg ilyenek.

De jövőhéten lehet kiderül ,hogy milyen nemű "csoda" lakik a pocakomba:)

2012. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

? Szerintetek lehet érvelni egyik vagy másik mellett? Ők gyermekek, nem játékok...


34 hetes km

2012. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!