Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ijesztő! Szerintetek igaz?...

Ez ijesztő! Szerintetek igaz? (bőv lenn)

Figyelt kérdés

Épp nem is olyan rég olvastam egy olyan cikkről, ami arról ír, hogy a világ legfiatalabb anyukája 5 évesen szülte meg a kisfiát! Ez állítólag egy perui lány, és Lina Medinának hívják. Állítólag már közel jár a 80-hoz. Ez tényleg igaz? Itt olvastam, és még kép is van hozzá:


[link]


Még a kép:


[link]


2012. márc. 3. 19:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Hát elég furcsán hangzik. Nem biztos, hogy elhiszem.
2012. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%

A kamaszpanasz nagyon sokat hazudik.


A szakmunkásokat nagyon szidalmazza a kamaszpanasz.

2012. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Huhh..:O hát elképzelhető..de sosem fog kiderülni
2012. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De ez más honlapokon is fent van! Ha csak beírjuk a googlebe, hogy Lina Medina, azonnal kiad egy csomó információt róla, meg honlapot! Most nem erősködni akarok, de ez olyan furcsa, nem?
2012. márc. 3. 19:51
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
lehet, h az ikertesóját hordta ki? érdekes
2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Egy 5 éves ember nem ivarérett még , nem nemzőképes.Hisz még nem is menstruált!
2012. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Tényleg, ez is lehetséges, de itt van egy olyan hír, hogy 1 éves kislány terhes az ikertestvérével:


[link]


Ez is elég durva :O

2012. márc. 3. 19:56
 8/31 A kérdező kommentje:

a 6.-nak:

Oda volt írva, hogy nagyon kicsi korában volt menszesze először!

2012. márc. 3. 19:57
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
Korábban már találkoztam ezzel a hírrel. Abban majdnem biztos vagyok, hogy az apja ejtette teherbe. Egyrészt azért hiszem ezt, mert ő látta nap-mint nap a kislány rohamos fejlődését, talán észrevette a menstruációját is. Másrészt pedig ki másnak jutna eszébe egy 5 éves kislány molesztálása.
2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Én ugy hallottam,h az apja erőszakolta meg és az anyukája elvitte a dokihoz,h valami ördög szálta meg,elsőnek a doki azt hitte,h daganat,a kislány már 3 évesen menstruált,az ilyen törzseknél ez hamar megy.
2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!