Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyaszthat a kismama édessége...

Fogyaszthat a kismama édességet napi szinten?

Figyelt kérdés
Terhességem első trimeszterén járok, és az édességet kívánom. Főleg a süteményeket, kelt tésztákat. Mit tegyek hogy a babának ne ártsak.?
2012. márc. 28. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem a babádnak ártasz vele, csak valószínűleg kicsit többet fogsz felszedni, ha ez végig így marad.
2012. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
max. magadnak ártasz, ha elhízol. Én mindennap ettem jégkrémet, amikor babát vártam, 40 fok volt, és csak 15 kg-ot híztam. Ne vidd túlzásba az adagokat, akkor nem lesz baj.
2012. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem árt a babának is, illetőleg generálhatsz magadnak egy terhességi cukorbetegséget meg +30 kilót.

Fogd vissza magad, felnőtt ember vagy, képesnek kell lenned rá.


Édesség SENKINEK nem ajánlott napi szinten. Annak sem, aki nem vár babát, és annak sem, aki 40 kiló vasággyal.

2012. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A jégkrém eléggé más tészta, a süteményhez képest alig van benne kalória.
2012. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mivel csapjam be magam?
2012. márc. 28. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Étcsoki! :) Pár kocka/nap nem olyan vészes, és nincs tele cukorral. Én is édesség kívánó voltam, összesen 9 kilót híztam és a baba is makk egészséges lett

Jah, én még úgy csaptam be magam, hogy ebédre pl levest ettem és mákos/diós tésztát v vmi desszertet.

2012. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
En pont ma voltam a vedononel es azt mondta hogy max heti ket alkalommal egyek edesseget. a babanak nem artassz vele csak sokkal tobbet hizol mint kene. egyel gyomolcsot natur joghurtot fahejjal. vagy ha nagyon kivanod csinalj zabpehelybol sutit mezzel edesitve.persze abban is van eleg kaloria de kicsit talan jobb valasztas.
2012. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Én végig ettem édességeket, mindig is édesszájú voltam. A babám 2600 grammal jött világra. Összesen 8,5kg-ot híztam. A kórházból +1 kg-mal jöttem haza(1hét alatt le is ment).
2012. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig nem bírtam. Azóta naponta eszek valami édességet, 34. hetet kezdem - 4 kg plusznál járok... A férjem szerint (ő orvos) amíg nincs diabéteszem, semmi akadálya...
2012. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

a 3. válaszolóval értek egyet!

MAXIMÁLISAN

2012. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!