Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki a...

Van itt olyan kismama, aki a 20. hét körül vesztette el a babáját?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt túlélni? Egyik barátnőm járt így...én most várom a harmadik babámat, de egyszerűen fel sem tudom fogni....
2012. márc. 28. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Karácsonykor vesztettem el a kisfiam, a 16.héten kellett megszülnöm.Még mindig rettenetesen fáj és talán még most sem tudtam igazán felfogni!!Nekem már van egy 2 évesem.Ő tartja bennem az életet, meg a párom.
2012. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részvétem a kérdező barátnőjének, és a hozzászólónak is... sok erőt kívánok. Javaslom az angyalokszulei.hu oldalt, ahol olyanokkal lehet fórumozni, akik sajnos értik a témát.


Kedves Kérdező, próbálj ezen nem túl sokat idegeskedni, tekintettel a babádra. Tudom, könnyű mondani, hiszen a barátnődről van szó, akit pedig vigasztalnál... legyél vele türelmes, lehet hogy most önkéntelenül is kerülni fogja a társaságodat, nem bírja majd látni a növekvő hasadat. Nálunk is így volt, nekem szerelemgyerekek jöttek, a barátnőmnél meg elment a tervezett baba. Egy évig került, csak néha írt, de megértettem őt. Istennek hála, meg tudtuk később beszélni, most már ő is anyuka.

2012. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!