Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » K.3-4 hetes terhes vagyok....

K.3-4 hetes terhes vagyok. Egyik nap olyan érzésem volt, mintha megindult volna, valami bennem, pl. mintha megjönne, vagy erős folyásom lenne, de nem volt semmi. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
utolsó menstruációtól számítottad? Már pozitívat teszteltél? Lehetett beágyazódás ...
2012. márc. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az utolsó menstruációm febr.21,pozitivat teszteltem márc.21-én.lehet méhszáj probléma?
2012. márc. 28. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes. Sok furcsaságot fogsz még tapasztalni, amik 99%-ban nem azt jelentik, hogy baj van.

Kora terhességben gyakori a menstruáció szerű tünet. Derék fájás, bármi.


Gratulálok!

2012. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menstruáció első napjától kell számítani a terhességet, tehát már 6 hetes vagy. 10 hetes vagyok. nekem is vannak ilyenek. fájdogál a méhem. De ez természetes
2012. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A másodikot várom és mindkettővel így voltam. Innen tudtam, hogy terhes vagyok. Szerintem minden rendben van. Jó babavárást :)
2012. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, valójában inkább pszichés tünet, de teljesen természetes.


34 hetes km

2012. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!