Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki 3kg-nál többet...

Volt aki 3kg-nál többet fogyott a terhesség első hónapjaiban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
én 7 hónapig napi 5-6 alkalommal hánytam, 12 kilót fogytam ezalatt, bár volt miből. A doki ennek ellenére azt mondta, hogy még 1 kg és kórház. Megúsztam, a babának sem lett semmi baja, de 8 kilóval könnyebben mentem szülni, mint amivel teherbe estem.
2012. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én hányás nélkül fogytam.
2012. márc. 28. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Én pont 3kg-ot fogytam,pedig ettem rendesen mindent amit megkívántam,és még csak nem is hánytam.
2012. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4 kg-ot, nem hánytam, de semmit nem bírtam megenni. De körülöttem az elején mindenki fogyott legalább ennyit, ill. aki hányt, még sokkal többet is (édesanyám anno 11 kilót, kórházban is volt vészes hányással)... Mondjuk még mindig "csak" 4 kg-ot híztam (azaz a kezdősúlynál vagyok), most kezdem a 34. hetet.
2012. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hányás nélkül fogyni nem túl jó szerintem, kivéve, ha túlsúlyos vagy. mert a zsírból könnyen lemegy :)

én azért vagyok még mindig 6 kilóval kevesebb, mint terhességem előtt, mert cukros lettem, és diétáznom kellett.

2012. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, vékony voltam, ebből fogytam még. Butaság, ez nem jó vagy nem jó, kinek hogyan hat az anyagcseréjére a hormonális változás... Teljesen megszokott a fogyás a 12. hétig. 4. voltam
2012. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20. hétig hánytam, fogytam 6 kg-t. Utána mintha elvágták volna, egyik napról a másikra megszűnt a hányinger. Végül 12 kg jött fel.
2012. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


9 kilót fogytam a 13. hétig. Nem hánytam, de nem volt étvágyam. Du. kettő után úgy erőltettem magamba valami kaját. 75 kilóval kezdtem, most 69 vagyok, tehát a 13 hét óta 3 kilót híztam.


24 hkm

2012. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Éna 16. hétig voltam rosszul (csak 3* hánytam)6 kilót fogytam!

Terhesség előtt fogyóztam,és mindenki dicsérgetett milyen ügyesen haladok!22. hétig senki nem mondta meg hogy terhes vagyok!Akkorkezdtem hízni!Pedig második baba,az elsővel 21 kilót híztam és 12 hetesen letagadhatatlan volt a terhesség!


Mondjuk ketteske elég durva komplikációkat okozott a 19. héttől a 33. hétig!



2 éves kislány és 34 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia én a 16. héten tartok, eddig 4 kilót fogytam, nem hánytam, csak égett a gyomrom meg minden bajom volt és nem nagyon ettem. 90-ről vagyok most 86 kg. már ritkábban van hányingerem, viszont az étvágyam még mindig nem jött meg, lehet nem is fog. azt olvastam aki ilyen "nagy" súllyal kezd, az nem hízik már annyit, mondjuk szerintem embere válogatja.
2012. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!