Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kinek milyen volt a...

Kismamák, kinek milyen volt a genetikai vizsgálata?

Figyelt kérdés
Nekem alacsony afp eredmény miatt javasolták. 0,74 lett,de az orvosom szerint ez nem alacsony, ezt mondta a védőnőm is. Azt mondta a doki,hogy azért menjek el, de ő nem erőlteti, ha nem megyek akkor se lesz nagy baj, nem fogja leharapni a fejemet.Magzatvíz vizsgálat nem lesz azt mondta. Szerintetek mit tegyek? Én szívem szerint elmennék, biztos ami biztos. De igazából nem tudom.. Aki elment,annak mit néztek? Aki nem ment, ő nem bánta meg? Egészséges lett a baba? Szeretnék válaszokat, nagyon megköszönöm,ha leírjátok kinek hogy volt. Eléggé aggódós vagyok ennélkül is..

2012. márc. 29. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 35 éves vagyok és Kecskemétre járok, oda kellene bejelentkeznem.
2012. márc. 29. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Engem a korom miatt küldtek el, amúgy minden rendben volt. 2 egészséges gyerekem van, csak annyi hogy 37 éves lettem.

Volt egy ultrahangvizsgálat ott is minden rendben volt, majd tanácsadás. Ott megmondtam, hogy engem nem fognak hasbaszúrni a semmiért. Aláírtam eljöttem.

Érdemes elmenni, mert kiderülhet, ha...

2012. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 0,6 Mom afp miatt javasoltak genetikai uh-t. Mást nem.

Természetesen elmentem, ezzel nem volt gond, csak egy jó alapos uh vizsgálat. Közben magyarázott a doki, meg megnyugtatott az afp-vel kapcsolatban.

Kislányom makk egészségesen született.

Az alacsonyabb afp nem szokott gond lenni, már maga az afp vizsgálat is csak arra jó, hogy megijessze a kismamákat.

Menj el szerintem!

2012. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

0,74 alacsony? Nálunk már 0,4 az alsó határ (emiatt: [link]


Menj el egyébként, ez csak egy uh, nem leszel nyugodt, ha nem csináltatod meg.


33 hetes

2012. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a biztonság kedvéért, szerintem is, viszont ha amniot javasolnak, azt alaposan gondold át, és tájékozódj róla, mert nem veszélytelen vizsgálat.
2012. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!