Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Szinnyai Attila nőgyógyról...

Dr Szinnyai Attila nőgyógyról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
én hozzá akartam menni, mikor elhatároztam, hogy magándokit fogadok. Végül Dr. Domokos Tamásnál kötöttem ki. És nagyon nem bántam meg! Nagyszerű orvos...!
2012. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért nem Sz.A.nál,hallottál róla vmit?
2012. márc. 29. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

semmit.. igazából, de beszéltem vele telefonon, mert gyakran volt kisebb felfázásom, erre kerestem megoldást.

Mikor felhívtam elég flegmán beszélt velem, szinte végig se hallgatott, hanem azt mondta, h menjek be, mert így nem látja a problémát. Nyilván igaza volt, de akkor elég rosszul esett ez a "leállítás".

Aztán barátnőmmel beszélgettünk és így kerestem fel Domit. Mind az általános vizsgálatok alatt és a terhes gondozás során nagyon kedves, figyelmes volt. Bármit kérdeztem tőle,részletesen készséggel, viccesen válaszolt. :)

És ami a legfontosabb: világra segítette a kislányomat!! :)

2012. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!