Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknél terhességi cukrot...

Akiknél terhességi cukrot állapítottak meg, vettek maguknak otthonra vércukormérőt? Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

én nem vettem

szerintem felesleges

csak számold a szénhidrátot

2009. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia!én az első terhességemnél nem vettem de most igen és nem bántam meg.számolni is kell a ch-t de még ennek ellenére is jó mikor látom hogy egy egy ételfajta mennyire nyomja fel a cukromat.valamint így hogy itthon rendszeresen ellenőrzöm nem kell diabetologiára járnom,és én is nyugodt vagyok hogy tudom nincsen az egekben a cukrom.Én AccuCheket vettem állitólag ez a legjobb és legmegbizhatóbb.Gyógyszertárban tudod beszerezni ha ugy döntesz hogy veszel.én csak ajánlani tudom.üdv 37 hetes km
2009. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vettem, mert apám cukorbeteg, ő vett magánsk újat, a régit meg nekem adta. (Dcont Personal)

Szerintem nem árt, ha van otthon, enni nem kér, később is tudod használni. Végül is nem baj, ha megméri az ember magának akkor is a cukrát, ha nem cukorbeteg.

De a kórházbanl ehet, tudnak adni "köcsönbe".

2009. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsó hozzászólónak igaza van.nem árt később sem ha van.nálunk pont most történt hogy itt voltak a sógornőmék és találomra megmértük a cukrát mikor látta hogy én mérem....most jár diabetológiára meg vizsgálatokra mert magas a cukra nem is kicsit,és ez akkor derült ki mikor megmértük neki....
2009. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van accu-chek, d.cont, és optimum. Azt is vedd figyelembe, hogy az első két fajtához 1000-1500 a tesztcsík, az accu-chez majdnem 5000/doboz. (50db van benne)

Ja és mindegyik ugyan olyan jó, és megbízható.

2009. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!