Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerre létezik valami...

Hányingerre létezik valami praktika, gyógymód?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamilla tea, vagy borsmenta tea. Utóbbiból csak egy pohárral szabad inni és nem túl erőset!
2011. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal vagyok várandós. Az elsővel a 14. hétig volt nagyon erős hányingerem, most 8 hetes vagyok.

Állandóan émelygek, mindig és mindentől sajnos.

Egy praktika vált be, de csak reggel, ébredés után. Még az ágyban eszek pár szem házt.kekszet. Csak utána kelek fel és csak lassan. :)

Napközben amint érzem, hogy rám törne, máris nyitom az ablakot és beállok oda egy kicsit, míg jobb nem lesz.

A többiek ötleteit én is várom. :)

2011. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár korty cola.
2011. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(Csak az a baj hogy Én még dolgozok,állandó éjszakába:(
2011. dec. 2. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én is dolgozom (igaz nem éjjel) és ez vált be a reggeli rohanás mellett. Nekem sincs lehetőségem reggelente lassan felkelni, mert akkor már hajnali 3-kor fel kellene kelnem. Üvegben viszem magammal a teát és kekszet vagy üres kiflit. Reggel az szokta megnyugtatni a gyomrom. Én colát reggel vagy éhgyomorra soha nem tudtam inni, mikor nem voltam terhes akkor sem.

Próbáld ki tényleg a a kamillát vagy a borsmentát, ha tudod, akkor üresen, mert a cukor sok esetben elősegíti a hányást.

2011. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok narancslevet ittm és narancsot ettem. A savanyú íztől valahogy picit mindig jobb lett. A gyömbér is jól esett.
2011. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ludmill@ válasza:
Én is rengeteget szenvedek a hányingerrel 8 hetes vagyok és én is sok mindent kipróbáltam de engem is érdekelne kinek mi jött be hányinger ellen. Nem mindent kívánok enni, de eddig ami jó volt a citrom, kovi ubi, és savanyú káposzta csipegetése. Nem tudom mit tegyek én sem mert minden szagtól felfordul a gyomrom. Nem tudom meddig tart ez az állapot.. de szörnyű ráadásul fel is vagyok nagyon fújódva.
2011. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 dl hideg kóla, esetleg háztartási keksz
2011. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!