Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olcsón szívhang...

Vipy kérdése:

Hol találok olcsón szívhang hallgatót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 hetes kismama vagyok. A segítségeteket kérném, nem vagyunk jó anyagi helyzetben, de az előző két elhalt terhességem miatt szükség lenne magzati szívhang hallgató készülékre jó áron a magam és az apuci megnyugtatása érdekében. Néztem pár oldalon, de 5-6 ft értékben árulják, ami nekünk most elég drága. :( Előre is köszönöm a segítségeteket!
2012. márc. 30. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt 1ft-ról indul az aukció...licitálj rá, hátha olcsón megszerzed:)


[link]

2012. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is licitálós oldalakon nézz körbe és licitálj, hátha sikerül olcsón szerezned egyet. Esetleg keress olyan hirdetéseket, ahol használt szívhang lehallgató van, sokan megveszik drágán aztán nem tudnak tőle megszabadulni, így eladják olcsóbban. Ha jól tudom, a védőnőktől is be lehet szerezni (legalább is nálunk így van), hogy ha rossz az anyagi helyzetetek a védőnőknél van 2-3 darab, amit családok mindig továbbadnak egymásnak, persze ennek utána kell érdeklődni, hogy egyáltalán nálatok is van-e ilyen lehetőség és időben jelezni, hogy igényt tartatnátok majd rá, mielőtt más család lefoglalja.
2012. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnézem a licitálós oldalt. A védőnőnknek sajnos nem igazán jó a gépe, pedig nem keveset fizettek ki rá. És csak az az egy van, amivel ő dolgozik. Ráadásul sajnos két hetenként vagy ő, vagy a gyermeke beteg, ezért még ezzel a lehetőséggel sem igazán tudok élni, amit a saját gépével tudna nyújtani.
2012. márc. 31. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a licitet, de ott el kell érnie az eladó által megadott minimál árat a licitnek, egyébként nem jön létre az üzlet (jelen esetben 4500 ft). Még szétnézek a neten, hátha találok valamit. Addig is köszönöm a válaszotokat!
2012. márc. 31. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a tesz-veszen vettem 3500.-+pk.Az angel soundot tudom ajánlani,mert azt a 14héttől már biztosan lehet használni (igaz Te 20hetes vagy). De a többség a 20. hét után jó csak.

Amúgy nekem is majd egy hónapig kellett nézelődni,mire találtam.

Boldog babavárást!

2012. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!