Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Teszteljek...

Mit csináljak? Teszteljek újra vagy ne? Görbe lent!

Figyelt kérdés

Bár nem egy időben mértem,de szerintem nekem ez a hőmérőzés nem a legjobb módszer!

Vélemények?


2012. ápr. 1. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Hopp a görbe lemaradt!

[link]

2012. ápr. 1. 08:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem egy időben méred semmi értelme csinálni...

Jelenleg az látszik a görbéről h nem volt peteérésed, persze ha nem tartottad be a hőmérőzés szabályait akkor ez nem biztos hogy így volt.

2012. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is azt látom h nem volt peteérésed és nem csak a hőből látszik ,hanem a hüvelyváladékból is.

Nagyon hosszú is a ciklusod.

2012. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A hüvelyváladékom mindig ilyen!Ha 30 napra jön meg akkor is!

Szerintem nekem ez a hőmérőzés nem jó!

Egy pár napja pár perc késésekkel viszonylag egy időben mérek(meg vannak benne szakaszok ahol egy az idő)és így se mutat semmit!

2012. ápr. 1. 09:41
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy én úgy vélem hogy kb a 16. napon lehetett ovum mert után 14 napig szépen meg maradt a 2-3 tizedes emelkedés(már ahhoz képest is hogy nem egy időben mérem)!Aztán a 31. napon lehetett volna akár beágyazódás is!

Viszont a 34. napi leeséssel és azzal hogy ez nem a mensit jelentette nem tudok mit kezdeni!

2012. ápr. 1. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme így görbét vezetni, ha nem tudod egy időben mérni a hődet, így csak találgatni lehet, hogy mi lehetett.

Ez így nem jó.

2012. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél ovulációs Lh tesztet,az megmutatja h van-e vagy nincs ovud.
2012. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 18:02-es!


Az ovulációs teszt csak azt mutatja meg, hogy van-e peteérés!

De abból nem derül ki, hogy ténylegesen megvolt-e az ovuláció, azaz meg is repedt-e a tüsző!

Hőgörbe vezetése azért is jobb, mert arról le lehet olvasni, hogy megtörtént valóban az ovuláció és nem csak a peteérés folyamata volt.

2012. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!