Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl nagy a baba? 36+5...

Nem túl nagy a baba? 36+5 napos uh-on 3120 g-ra becsülték. A másik kérdés, hogy kevesebb a magzatvizem az átlagnál. Mekkora gond ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a babád súlyával semmi gond nincs. Én is ilyen nagy babára számítok. Nekem utoljára 32 hetesen mérték akkor volt 2045 g. Egyébként nem kell mindent elhinni amit UH-n mondanak, főleg nem a baba súlyára vonatkozó dolgokat. Nem egy esetben tévedtek már 1 kg-t is. A magzatvizes kérdéshez csak annyit tudok hozzászólni, hogy amíg a dokid nem fektet be a kórházba nagy baj nem lehet. Szerintem többször fognak ellenőrizgetni, de nem kell aggódnod, ha netán valami baj lenne, azt úgyis észre veszik és időben tudnak tenni valamit.

Sok sikert! Könnyű szülést!

36 heteske

2009. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!