Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kell félni a magzatví...

Jozsó kérdése:

Mennyire kell félni a magzatvíz vételtől? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam két éve. Rettegtem tőle. A kórházban azt mondták nagyon ritkán végződik vetéléssel és általában az is akkor történik ha amúgy is beteg a baba. Négyünknek csináltak akkor, semmi baj nem történt, az egyik csajt ráadásul kétszer is meg kellett szúrniuk mert kevés vizet sikerült kiszivni. Maga a beavatkozás még annyira sem fáj mint egy vérvétel, de tényleg. Nagy a tű, ijesztő, de valahogy érzéketlen ott a has ahol beszúrják vagy nem tudom.
2012. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi holnap megyünk mert a down-kór esélye 1/199-hez! nagyon félünk!
2012. ápr. 1. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen beavatkozáson, így nem tudok hozzászólni. Csak annyit szerettem volna írni, hogy szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!
2012. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én múlt héten kedden voltam, és RETTEGTEM tőle!

Igaz, hogy én nem azért mentem, mert gond volt, hanem a korom miatt én kértem.

Hát mit ne mondjak, "kellemes" csalódás volt, mert kb 3 percig voltam bent, az előkészületekkel együtt.

Nem fáj! Azt kell mondanom, hogy a vérvétel kellemetlenebb, szinte semmit nem is éreztem.

Ne féljetek nem lesz baj, és legalább megtudjátok, hogy nem lesz baj, és egészséges lesz a babátok!

17+3 hkm

2012. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!