Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bovebb folyas, vagy magzatviz...

Bovebb folyas, vagy magzatviz lehetett?

Figyelt kérdés

36+4 hkm vagyok, es hajnalban arra ebredtem, hogy amikor egyik oldalamrol a masikra atfordultam mintha bepisiltem volna. Ez ketszer fordult elo, de azota sem. Semmi fajdalom azota sem, baba mar mocorgott reggel egy keveset.

Magzatviz lehetett vagy csak bovebb folyas?

Elso babas vagyok, es felek hogy nem fogom eszrevenni ha a magzatviz folyna.

Honnan, es mibol fogom tudni hogy ez magzatviz? Ha elfolyik a magzatviz az kovetik a fajasok is?

koszonom a valaszokat


2012. márc. 4. 09:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát,36 hetesen már nagyon közel vagy a szüléshez.Szerintem menj be a dokidhoz,vagy az ügyeletre!
2012. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

De azota semmi folyas, semmi fajdalom, es meg a tisztasagim is total szaraz.

En meg arra is gondoltam, hogy lehet hogy vizelet lehetett.

koszonom a valaszod

2012. márc. 4. 10:04
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne megnézetni!
2012. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Ha van dokid akkor mindenképp hívd fel!!!

Ha nincs akkor be kéne menni a kórházba,egy utat megér!

Nagyon úgy tűnik,hogy ez bizony magzatvíz!

2012. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Na de lehetseges ugy, hogy azota sincs semmi? nem faj semmi? nem gorcsolok, nem szur, az eg vilagon semmi

na meg azota sincs semmi folyas

nem kellene mar fajasoknak lenniuk, ha ez mar magzatviz lett volna?

2012. márc. 4. 11:15
 6/25 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy kulfoldon elek, es itt meg az ugyeletre is ugy kell menni hogy idopontot kell kerni telefonon

egyszer mar voltam igy, meg a terhesseg elejen hogy volt ilyen bovebb vizes folyas, akkor bementem azonnal a korhazba es lecsesztek hogy ez teljesen normalis terhesseg alatt

sajnos itt ha bemesz ugy hogy nem telefonalsz be elotte akkor ulhetek am orakig a varoteremben

ezert is kerdeztem itt, hogy lehetett e ez esetleg magzatviz?

mert nem akarok feleslegesen menni, meg telefonalgatni, (mivel a telefonban sajnos "nagyon" kedvesek foleg hogy vasarnap van)

2012. márc. 4. 11:20
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
na, akkor: igen, lehetett magzatvíz.
2012. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
(És inkább nézzenek hülyének ebben az esetben, mint hogy valami baj legyen, nem? :) Én nem vagyok nagy orvoshoz rohanós, de a te helyedben mennék.)
2012. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

hat en sem vagyok az az orvoshoz rohangalos,

na de nem kellene fajasoknak lennie?

na meg egyszer fordult csak elo, ejjel amikor atfordultam egyik felemrol a masikra es vissza

a kis picuri mozog, epp csuklik is, szoval jol van,

semmi jelet nem erzem hogy ez szules lenne

bar honnan is tudhatnam hisz elso baba :/

2012. márc. 4. 11:40
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nagy dilemmába vagyok, de én mindig azt hiszem szivárog a magzatvizem. A dokim azt mondta feküdjek le egy tiszta fehér lepedőre 1 órán át, és ha felkelek és 2-3 tenyérnyi vizes folt van a lepedőn akkor az magzatvíz. Persze bugyingó nélkül. Holnap megyek dokihoz kíváncsi vagyok mit mond. Én azért is félek, mert a normál alsó határán van a magzatvizem, nehogy ne vegyem észre, hogy szivárog. Próbáltam venni olyan betétet ami kimutatja ha magzatvíz, de az egész városba nem lehet kapni.

Boldog babavárást: 37 hetes kismama

2012. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!