Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség kezdetén az egész...

Terhesség kezdetén az egész mell fáj vagy csak a bimbók érzékenyek?

Figyelt kérdés
Nekem duzzadt a mellem,de csak a mellbimbóim érzékenyek!Azok se durván,de érzem ha nyomom vagy valami jobban hozzá ér!
2012. ápr. 1. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem voltak érzékenyek a melleim terhesség elején. Úgyhogy teljesen egyénfüggő.
2012. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a mellbimboim voltak érzékenyek de azok nagyon..
2012. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a mellem alja fáj. Leginkább lefekvéskor, amikor leveszem a melltartót. Akkor már nincs ami tartja és jobban érezhető a fájdalom.

Azt mondták úgy fog fájni és égni, hogy nagyon! Tényleg egyénfüggő!

2012. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sztem ez is valtozo, en 15 hetes vagyok de mar az elso hetektol rettento erzekeny a mellbimbom es a mellem is annyira feszul h nem tudok rafekudni..!
2012. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok és még csak mostanában kezdett érzékeny lenni a mellbimbóm és nőni a mellem.Az elején semmit nem éreztem.
2012. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!