Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnak a noha szűrésen?

Mit csinálnak a noha szűrésen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nucha?


Sajna noha szűrésről még nem hallottam, de ha nem noha, hanem nucha, akkor a nyakiredőt mérik.

2012. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudom h mit mérnek! Nem azt kérdeztem hogyan kell leirni hanem hogy hogy csinálják
2012. ápr. 2. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek teljesen igaza van, hogy kijavított. Ha most odamennél egy orvoshoz hogy jöttem Noha szűrésre, lehet hogy kiröhögne, de ha azt mondod hogy Nucha akkor nem. Hogyan csinálják? felfekszel az asztalra és meg UH-nak. Megmérik UH-n keresztül a babának a tarkóredőjét.
2012. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért nyitottam meg a kérdést, mert kíváncsi voltam, miről van szó. Szégyenletes, én a harmadikat várom, de még a Nuchát sem hallottam, de a noha érdekesnek tűnt... :o)


Amúgy a 12 hetes UH keretében zajlik, észre sem veszed.

2012. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam a Nuchát soha, pedig nekem is 3 gyerekem van. Azt igen, hogy nyakiredő mérés!

Én is azért nyitottam meg, mert kíváncsi voltam a "nohára".


Na, de meg is döbbentem a kérdező reakcióján, kár volt beleolvasnom:(


Kedves Kérdező! bal lábbal keltél fel??? Inkább meg kellett volna köszönöd, hogy kijavított a válaszoló, nem pedig leugatnod, mert bizony az nálam már annak számít!

2012. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* köszönnöd
2012. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te mekkora bunkó vagy már ne is haragudj! Tudod intelligens ember megköszöni, ha válaszolnak neki, és nem leugatja azt, aki PONTOSAN A FELTETT KÉRDÉSÉRE VÁLASZOL!


Ugyanis a kérdésedet egyáltalán nem csak úgy lehet értelmezni, ahogy te gondolod, és senki nem gondolatolvasó.

Mivel még nagyjából sem sikerült leírnod, feltételezték, hogy valahol hallottad, és kíváncsi vagy, mi az.


Ha igazán intelligens ember lennél, akkor nem parasztkodnál, te tipikusan az az ember vagy, aki nem érdemli meg senki segítségét.


Nézd csak, értelmes emberi párbeszéd félreértés esetére:

(ez nem jött neked sajna össze)


Kérdező: "Mit csinálnak nucha szűrésen?

Válaszoló: - Megmérik a tarkóredőt.


Kérdező: köszi, de nem erre gondolok, hanem arra, hogyan csinálják!

Válaszoló: ja, értem. UH-n megméri a szonográfus, hogy a többi méretét is.


Kérdező: értem, köszönöm a választ!

2012. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!