Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan anyukak,...

Vannak itt olyan anyukak, esetleg már utolsó hónapban járó kismamák, akik nem vékony alkatúak, csak inkább normális vagy több annál, de nem hiztak vagy csak nagyon keveset?

Figyelt kérdés
0 - 5 kg között gondolom az kevésnek számit
2012. ápr. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

én 4 kilót híztam az első terhességnél, a másodiknál 5-öt, a normálnál nagyobb súllyal kezdtem mindkét terhességemet

a babák normál időre, normál súllyal, egészségesen születtek, nem fogyóztam, csak nem volt étvágyam, kívánós sem voltam szerencsére soha

2012. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

7-et híztam. Terhesség előtt 63 kg, szülés előtt 70 kg, kórházból hazajövet 62 kg. 3 hónap szoptatás után 57 kg.


(Sajna a második babánál 15 kg-ot híztam, azt még most próbálom leadni.)


3 éves és 4 hónapos baba anyukája

2012. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. 5 kg jött rám az első terhességem alatt. A vége felé 220 g szénhidrát diétán voltam (ami szerintem felesleges volt, de én nagyon betartottam, ami kész fogyókúra volt). Kb 49 kg-val kezdtem a terhességet, 54 kg-val mentem szülni és szülés után néhány nappal már csak 48 kg voltam. Ennek ellenére a kisfiam 3380 g-mal született, tökéletesen egészségesen. Kb 15 hónapig szoptattam.

Most a második babámat várom, kb 47 kg voltam, mikor teherbe estem. Most kicsit közelebb vagyok a 49 kg-hoz, bár nagyon rosszul vagyok és alig bírok enni (9. hétben vagyok).

Nem feltétlenül kell több 10 kg-ot hízni a terhesség alatt és nem kell kettő helyett enni. Nem is lehetséges szerintem, hiszen a gyomor mérete, kapacitása nem lesz nagyobb azért, mert valaki kisbabát vár! Vagy rosszul gondolom? Az étvágy lehet, hogy megnő, ezért gyakrabban eszik valaki!

A baba minden fontos tápanyaghoz jusson hozzá, ami a fejlődéséhez szükséges, az a lényeg. És a kis Pocaklakó úgyis így is úgy is megszerzi, amire neki szüksége van!

Jó babavárást!

2012. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességem ikerterhesség volt (2,6 és közel 3 kg-os babák), 64 kg-ról indultam, 70-nel szültem. Ne aggódj, ha a baba normálisan fejlődik, semmi gond!
2012. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem varok babat, csak erdekel hogy is van ez, mert nem vagyok egy csontsovany alkat, inkabb sportos, es noies es meg nemi izom is van rajtam. Jo tudni, hogy nem mindeki hizik meg nagyon!
2012. ápr. 2. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nos, ebben az esetben majd attól is fog függeni a dolog, hogy a terhesség elején hányós leszel-e vagy sem, illetve mennyire leszel kívánós és pont mit fogsz kívánni. A mostani terhességemnél pl. nem hányok olyan sokat, viszont ezt kiküszöbölendő, folyamatosan rágcsálok, lehet, hogy most több fog feljönni :(
2012. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor remelem en hanyos leszek es nem kivanos ha eljon egyszer majd az az ido...:-)
2012. ápr. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!