Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünet semmi, még sem jön meg!...

Tünet semmi, még sem jön meg! Mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés

Negyven valahányadik napon járok(nem tudom pontosan) és a tesztjeim negatívak!Nincs semmi konkrét tünetem!

A mensim még mindig nem jött meg,és nem is hiszem hogy meg akar!

Peteérésem ebben a hőnapban nem volt,de azt olvastam ez nem befolyásolja a menstruációt!A cisztának utána olvastam kb 8 helyen de semmi tünetem nincs ami arra utalna!

Egyszerűen semmi tippem arra hogy miért nem jön meg!

Mégis csak terhes lennék?De akkor a teszt miért nem mutatja?

Szokott egy pár napot +/- ingadozni de ez már soknak minősül nálam!

Vélemény?

Orvoshoz max akkor megyek ha megjön!


2012. ápr. 3. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát peteérés nélkül nem igazán lehetsz terhes!

Én inkább felkeresnék egy dokit!

2012. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs peteérésed, akkor nem volt pete, ami megtermékenyülhetett volna, szóval terhes sem lehetsz. Ez nem befolyásolja a menstruációt, attól a méhed még tisztul, a megvastagodott méhnyálkahártya vérzik el. Viszont ez hormoningadozást jelenthet. 10 naposs késésnál a teszt már kimutatné, ha terhes lennél.

Én nem várnék az orvoshozmenéssel addig, amíg meg nem jön, hanem megnézetném magamat mindenképpen.

A vérzés egyébként kimaradhat stressz, trauma, étrendváltás miatt is.

2012. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem volt peteérésem,mert hőmérőzök és bár felment,de nem maradt fent!Ebből gondolom hogy nem volt!
2012. ápr. 3. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Szerintem ez nem jelenti, hogy nem volt peteérésed, a hőmérőzés azért tud bizonytalan lenni... én továbbra is azt javaslom, hogy menj el orvoshoz, mert az sem jó, ha nincs peteérésed, annak utána kell járni. (feltéve, hogy szeretnél babát).

Esetleg ha most nagyon nem akarsz menni, akkor várj még egy ciklust, hátha ez csak most valamiért kimaradt, de a következőtől rendben lesznek a ciklusok.

2012. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké!Köszönöm szépen a válaszodat!:)
2012. ápr. 3. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!