Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a lepény a mellső falon...

Ha a lepény a mellső falon van, az jelent valamit, vagy semmi jelentősége?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
amennyiben nem lóg rá a méhszájra, akkor semmit nem jelent, illetve annyit, hogy valamivel később kezded el érezni a picit mozogni
2012. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt nem mondták,hogy rálógna a méhszájra.Még csak most kezdem igazán érezni,pedig második baba és már 20 hetes vagyok.
2012. ápr. 3. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is a mellső falon tapadt a lepény soha nem volt gond ezzel.

2 éves a lányom,

most meg 9 hetes kismama vagyok ,hogy hol tapad a lepény pár hét múlva megtudom :)

2012. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is az első terhességem melső fali volt.Semmi különös nem volt,a doki csak annyit mondott rá,hogy ritka,hát nemtudom,hogy valóban ritka e,de,hogy későn érzed majd mozogni ez sem feltétlen igaz.Én már a 17.héten éreztem.
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam hogy akinek mellső fali a lepény, később kezdi el érezni a picit mozogni, de hamarabb látszódik a hasad. Amúgy nincs vele semmi probléma.

Mondjuk azt olvastam valahol, hogy ha mellső falon tapad a lepény, és császárra kerül sor, akkor tudniuk kell az orvosoknak hogy pontosan hol tapad, hogy ne hogy belevágjanak. (ebből nem tudom mi igaz, én is csak olvastam)

2012. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg rá a méhszájra,semmi gond.Én a 3. babát várom,most mellső fali-az 1.és 2. gyerkőcnél hátsó fali volt-14 hetes vagyok,de alig látszik a hasam.Kíváncsi vagyok mikor fogom érezni Őt.
2012. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső falon van, nekem eddig semmi gond nem volt belőle. 24. hét körül kezdett látszani a pocak :-)


Boldog Babavárást!

32 hkm

2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 3. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nekem a mellső falon van a lepényem, alig van pocakom (bár kicsit husis vagyok). A 15. héttől éreztem, szerintem azt nem befolyásolja hogy te mikor fogod érezni, csak azt hogy a kívülállók mikor, vagyis ha ráteszik majd a pocakodra a kezüket nem biztos hogy érezni fogják.
2012. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 : 51 es vagyok

hát ahogy írtam nekem a mellső falon tapadt a lepény

molettebb alkat vagyok, ennek ellenére már a 14 héten éreztem a baba rugását, mindig is aktív volt odabent kívül is az :) és a hasam a 12 dik héten már szép gömbölyű volt és látszódott hogy nem meghíztam

szóval ezekre nem lehet adni !

2012. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!