Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti hogyan, mivel...

Kismamák, Ti hogyan, mivel ápoljátok a bőrötöket, hogy ne legyen narancsbőrös?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én mind a két gyereknél csak Dove testápolót használtam, nincs és nem is volt narancsbőröm. A hirtelen hízástól alakulhat ki, egészségesen táplálkozz, igyál sok folyadékot, és rendszeresen hidratáld a bőröd, akkor nem leszel narancsbőrös.
2009. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam a combomon már eleve volt ... szerencsére a terhesség alatt nem jött elő túl sok új.

én terhességi krémet vettem a dm-ben és azzal kentem a hasam, combom a 3. hónaptól naponta 2x (nagyon feszült kezdettől fogva).

aztán most az utolsó trimeszterben áttértem a nagyon jó minőségű olíva olajra. A hasamon 1 vékony, középső csík van, semmi egyéb! bár ez lehet alkati előny is ;-)

38+4 km

2009. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én a védőnő javaslatára mandulaolajjal kenem a pocim és a mellem:)Nekem nagyon jó,eddig semmi sincs rajtam.Bár ez nagyon genetikai függő.Boldog babavárást.32hetes km.
2009. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!