Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba bőrét hogyan...

3 hónapos baba bőrét hogyan ápoljátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyire igényli a bőre.

Az én babámnak szerencsére nincs túlérzékeny bőre, így csak a fürdéshez használatos babaolajat, és a fürdetőkrémet használtam. Mindkettő a hagyományos, gyógyszertári.

Pelus alatti részhez Neogranormon törlőkendő és krém, szükség esetén Sudocrem.

2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én minden fürdetés után lekenem az egész testét a fürdetőkrémmel. A combhajlatokat és a nyakát olajjal átkenem. Popsira Sudokrém.

6 hónapos, most váltottunk Gabi testápolóra (mert már nagy fiú).

2011. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fürdetökrém+szőlőmag olaj. Jó a sima étolaj is. Tisztább,mint a babaolaj.
2011. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Babét használunk. Fürdetőgél (500ml kétezer körüli az ára), koszmó elleni sampont (bár ezt elhagyhatjuk már sztem, de még mindig nem fogyott el:D, ha elfogyott, simát veszünk. minden nap ezzel mossuk a kis haját), testápoló NAGYON AJÁNLOM, a LEGJOBB!!, ez mondjuk kicsit drága négyezer párszár Ft, de kb.2-3 hónapig elég ez is, nagyon finom állagú, könnyen kenhető, kevés elég belőle, és azt is nagyon jól szét lehet oszlatni.


Eddig a fürdető helyett próbáltuk a Gabit, de sokkal-sokkal hamarabb kifogyott, úgyhogy inkább a drágább, sokáig. :)


Mindenféle mestersége anyagoktól mentes. (A testápolóval én is kenem az arcom és a kicsi arcát is)

2011. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hol lehet ezeket a Babé termékeket kapni? Még nem találkoztam vele (mondjuk a világ végén lakunk).
2011. okt. 10. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidrofil fürdetőkrém fürdés előtt, aztán lemosom, Sudocrem a pelenka alá és ennyi. Gyönyörű a bőre, és nem is akarom vegyszerezni, ha nem muszáj. Babét gyógyszertárban lehet kapni, de ha szép a bőre, felesleges, mert irtó drága.
2011. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban szoktam venni. Meglátod, mennyi jót fognak róla mondani. Mi a világ másik végén lakunk :) de itt is van
2011. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

22:36 vagyok.

Nekem a patikában azt mondták, hogy csak akkor használjak babe terméket, ha problémás a baba bőre (ekcéma, koszmó...stb.).

2011. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

...vagy ha a legjobbat akarod a gyerekednek :)

Van sima samponja is, nemcsak koszmó elleni. Ez nem gyógyszer :D, csak egy minőségi termék babáknak. Nekünk nagyon bevált és megéri. Mondjuk popsikenőcsből nem ezt használjuk, mert az viszont nálunk nem érné meg, nagyon gyorsan kikenem. Abból Sudocremet használunk. Próbáltam mást is, nem is okozott problémát, de összehasonlítva meglepő, hogy a Sudo se olyan drága. Összehasonlítva más popsikenőcsökkel az ár-kiszerelés arányt.

2011. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is Babéval fürdetem a puját, nekem 3000-ért sikerült venni. Tény, hogy nem kell sok belőle, így sokáig kitart. Egy ismerősöm szerint a dm-es fürdető is olyasmi, mint a Babé, csak jóval olcsóbb. Lényeg a lényeg: a Johnsons-t és a Nivea-t jobb ha elkerülöd.
2011. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!