Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Mitől lehet?

Lehetek terhes? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Igazából még csak ez az 1. napja hogy késik,a barátommal eddig minden alkalomnál védekeztünk egyenlőre csak óvszerrel(a gyógyszert most szeretném majd elkezdeni.)nem vettük észre hogy kiszakadt volna vagy bármi ilyesmi(nyilván azért ez feltűnne az embernek).a menzesz előtt általában puffadtabb a hasam,ingerlékenyebb vagyok,így van ez most is,semmi más jele nincs a dolognak,max,hogy fáradékonyabb vagyok,bár ez nálam lehet a vashiányom tünete is.szóval tudom,hogy még nagyon kezdetleges az egész és lehet feleslegesen aggódom mint általában,de olyan hülye érzésem van és csak kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy mit csináljak.
2012. ápr. 3. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy, más okból is késhet a menstruációd. De ha továbbra sem jönne meg, akkor csinálj egy tesztet.
2012. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj még legalább 1 hetet, ha akkor sem jön meg akkor csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.kicsit megnyugodtam (:
2012. ápr. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!