Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülőknek, hogy mondtátok el,...

Szülőknek, hogy mondtátok el, hogy jön az unoka?

Figyelt kérdés
Nemsokára találkozunk a szüleinkkel de nem tudjuk hogyan mondjuk el.Arra gondolok, hogy valami vicces, kedves ötletet várok, végülis mindenki életében ez az első alkalom.Ultrahangkép kizárva, az sajnos nincs!
2012. ápr. 4. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhestesztet nyomtam anyukámék kezébe, de nagyon vicces volt, mert nem tudták mi az :) (harmincakárhány éve még nem volt ilyesmi :) :) )

Mondom, hát ez egy terhesteszt. Erre ők: És mit kell rajta nézni? Megcsináltad már?

Nagyon aranyosak voltak :)

2012. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én becsomagoltam a terheskönyvet,és az mondtam,hogy van egy elmaradt ajándékom amit elfelejtettem nekik oda adni.és amikor kibontották-akkor meglepődtek,aztán leesett nekik,hogy miről is van szó.
2012. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm kari ajándék gyanánt egy kiscipőt csomagolt be és adott oda. Nekem nem vicces a sztorim sajna, de jön a húsvét, én összekötném a 2-t. Párod költsön ezzel egy locsolóverset az tuti bejön:D

17hetes km

2012. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg hogy sikerült:)
2012. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyák napján mondtuk el. Írtunk kis levelet, hogy: Szeretettel I-nak! (nagyinak) :) Hát nem esett le rögtön egyikőjüknek sem, de utána potyogtak a könnyek :)
2012. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok

A fejlemény engem is érdekelne majd . Sok szerencsét hozzá. De ez a levél vagy vers dolog nekem nagyon bejön. Az én anyukám tuti nem tudná hogy sírjon vagy nevessen :D

2012. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam: "Hoztunk is valamit, meg nem is. Oda is adjuk meg nem is. Meg is mutatjuk, meg nem is. " Mivel nincs uh képetek, lefotózhatod a tesztet, és oda lehet adni.:)

Mi úgy mondtuk el, hogy szaladtam anyuhoz, hogy ugye te is látod a 2. csíkot????????? Apunak meg csak bejelentettük, hogy úton van a 3. kisunoka. :)

2012. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A történethez hozzá tartozik,hogy nehezen jött össze a baba és anyósomékkal együtt lakunk.

Hazamentünk a dokitól és nagy unottan kérdezték mizu.Mondtam úgy néz ki nagyszülők lesztek.Anyós a nyakamba ugrott.Következő nap elmentünk anyuékhoz és mondtuk,hogy úton van a 2. unokájuk.Ők is a nyakamba ugrottak.

Egyszerűen közöltük, de a vidámság ami a leendő nagyszülőkből áradt feledhetetlen.

2012. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
MI ultrahangképet használtunk a Szülőknél, így segíteni sajnos nem tudok; de a Nagyszülőknek majd csak Anyák napján mondjuk el, szerintem rózsaszín cumit (kislány) vagy kiscipőt kapnak az első Dédunoka érkezése alkalmából :D Boldog babavárást
2012. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
,
2012. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!