Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 percen belül 3 20-30...

10 percen belül 3 20-30 másodperces keményedés normális 26 hetesen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én még csak a 17.hétben vagyok. Most voltam dokinál és én mondtam neki, hogy sokszor fáj a hasam, és keménynek is érzem elég sokszor. nekem azt kérdezte, hogy 30 másodpercnél hosszabb vagy rövidebb ideig tartanak e (hosszabb) és hogy egy nap 10-nél több vagy kevesebb van e (kevesebb), bár én nem nagyon számoltam őszintén megmondom. Nekem csinált egyből szívhangot. Szerencsére rendben van.
2012. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyennel 30.héten magnéziumos cucclit kaptam, meg egyéb nyalámságokat a szülészeten, kopkop 38.hétre jött a kicsi, de fekvés volt:( onnantól.
2012. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából ez 4 napja történt csak egyszer 3 keményedésem volt 10 percen belül és mind ilyen 20-30 másodpercig tartottak, de azóta semmi. Tegnap voltam védőnőnél de elfelejtettem neki mondani, de nem hiszem, hogy baj lenne, mert tegnap nézett szívhangot, meg egész nap nagyon aktív a pici, csak ha itt azt mondjátok, hogy ez gáz, akkor inkább felhívom a védőnőt emiatt, nem szeretnék a 30. héten megszülni. De így, hogy azóta nem volt ilyen így nem olyan gáz, nem?
2012. ápr. 4. 20:01
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis keményedtem azóta is, de napi 1x vagy 2x, nem gyakori
2012. ápr. 4. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen keményedésem, de terhelésre(festettük az előszobát,konyhát, meg ha sokat tevékenykedek egy nap).

Igaz én nem mértem az idejét!

Mondtam az orvosomnak, meg persze megvizsgált, és 3x2 magnéziumot írt fel(500mg-os/tabletta).

Azóta minden rendben! :)

Szerintem mindenképpen mond a dokidnak legközelebb!!

20hkm

2012. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en szolnek a dokinak mindenkeppen.
2012. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!