Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek álltalában fogadott...

Akinek álltalában fogadott dokia van, máshogy bánnak vele a korházban?

Figyelt kérdés
ugye nem hagy majd sokáig szenvedni,ha ugy alakulna??39km
2009. jún. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
velem máshogy bántak. amint kimondtam, hogy van dokim és hogy ki az onnantól kezdve nagyon kedvesek voltak :) és nem hagy majd sokat szenvedni, csak amennyit "kell"
2009. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem örült sokat számit.én orultem neki mert kituntetett figyelembe vtam.
2009. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem jól bántak a többi dokik és szülésznők is, de nem próbáltam ki, mi van, ha nincs fogadott dokim (és szülésznőm is volt), szóval lehet, amúgy is kedvesek lettek volna.
2009. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok, azt kihagytam, hogy a fogadott doki és szülésznő pedig szuperek voltak, nekem mindent megért, hogy ott voltak!!
2009. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szülés után csak a dokim jött oda hozzám minden délelőtt, hogy megkérdezze hogy vagyok.

És csak hozzám jött. Mások is voltak mellettem akiknek fogadott orvosuk volt, de azok nem jöttek.

2009. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan annál a dokinál fogok szülni akinél a nővérem,és Ő éjjel fél 2 kor lett hívva,hogy szül a tesóm és a saját kocsiján vitte a kórházba!
2009. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyonsokat számít,mert amikor bekerültem 24 hetesen,akkor még nem volt,de alig foglalkoztak velem,akkor fogadtam egyet ott a kórházban,minden megváltozott pozitív irányban.Sajnos,hogy ezt kell írnom.
2009. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!