Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is böködték és mozgattá...

Másnak is böködték és mozgatták a hasát ide oda 4D-n hátha megmozdul a baba és jobban látszik? Ugye ez nem árt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt de én és a párom szoltunk a nőnek hogy jobb lenne egy kicsit finomabban.
2009. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy órán át döfködött, ráadásul a végefelé már pisilnem is kellett... Picikém nagyon aludt, nem akart engedelmeskedni. Az ország egyik legelismertebb ultrahangosánál voltam, nem gondolom, hogy ha ártana csinálná. És tényleg erősen lögdöste a pocim.
2009. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szívhangnál nem hallotta a szülésznő a baba szívhangját,hát fogta,és kitapogatta,hogy hogyan fekszik a baba...hát mit mondjak,leizzadtam...rendesen benyomta a hasam,és a tenyerével megfogta bennem a babát.Nem finomkodnak.


33hetes kismami

2009. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Útolsónak: Hát ez elég ijesztő.... nem fájt utána a hasad? minden rendben van?
2009. jún. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!