Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, h nem érzem olyan...

Normális, h nem érzem olyan erősnek a babám rúgásait, mint más velem egykorú kismamák?

Figyelt kérdés
Alapból molett vagyok,vastag a hasfalam.És mások mesélik,h a veséjüket majd lerúgja a baba,a bordáit rúgja.....én nem érzem olyan erősen.Van h erőset odarúg,de nem vészes.Inkább kinyomja magát.31-32 hetes vagyok.
2012. ápr. 6. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy mozog!!!!!!!!van akit megérint egy szello és haldoklik mert fáááj.Nembaj hogy nem annyira érzed.
2012. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív. Lehet, hogy akiktől ezt hallod, nekik is ugyanígy mozog, csak ők másként értékelik.


35 hetes km

2012. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, nem érezzük egyformán. Nekem sem volt sosem olyan érzésem, hogy mindjárt lerúgja a vesém, sőt kis gyenge finom mozgásai voltak inkább. És makk egészségesen született! Folyamatosan mocorogjon az a lényeg, az hogy menniyre intenzív az erőssége az már szubjektív.
2012. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem tényleg lerúgja a vesémet, de vékony a hasfalam, a terhesség előtt 57-58 kiló voltam.

Semmi probléma, az a lényeg, hogy mozog.

2012. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, az is számít, hogy a kismama milyen alkatú, de ezen kívül a baba elheyezkedése és az anyukához képesti mérete is számít. Pl. ha a baba lába pont az anyuka veséjénél helyezkedik el, akkor nyilván sokkal durvább érzés, ha rúg egyet a baba.
2012. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ettől függ, én is molett vagyok, és néha nekem is lerúgta a vesém. Attól függ, éppen mennyire tolerálod, amit érzel:)
2012. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem második baba és molett vagyok. Most a második babám 31 hetesen nagyon-nagyon durva fájdalmakat tud okozni! Az első is lerugta néha a bordámat, meg a gyomrom, meg a vesém, de most??? Tényleg dúrva és fájdalmas "rúgásai" vannak a kisfiamnak! Forgolódik, helyezkedik, bukfencezik... A mozgása is tökéletesen látszik a hasamon, mert nagyon durván kinyomódik ilyenkor. Szerintem gyerek függő mennyire mozgékony a baba a pocakban és attól épp hol van és mit csinál. Félek is, hogyha megszületik akkor is ilyen aktív lesz... Nem lesz egy nyugodt percem se mellette... :D Bár mondjuk legalább tudom, hogy jól van, mert érezteti! :D :D
2012. ápr. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!