Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kell használni...

Hányadik héttől kell használni a magzatvédő biztonsági övet?

Figyelt kérdés
Már akár 5 hetes kortól, vagy ráér később?
2012. ápr. 6. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én kb. a 10. héttől használom,és az előző terhességemnél is így volt(a legelső gyerkőc születésekor még nem létezett).2 gyerekes+14 hkm
2012. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Én megvettem már, de még várok vele egy pár hetet. Szerintem én is a 10. hét környékén teszem fel.

7+5 hkm

2012. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól emlékszem, akkor kezdem el használni, amikor már nagyobbacska volt a hasam...kb 20-25. héttől talán!
2012. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
én nem használtam az előző terhsségemnél, és most sem tervezem, pedig minden nap vezetek, most 18 hetes vagyok és engem még nem zavar az öv. Az előző babóval, az utolsó 3 hónapban zavart, de egyszerűen megoldottam; a hátam mögé tettem azt a részét az övnek, amit a pocak elött kellett volna elvezetni... szerintem késöbb is ráér, mivel a méh 12 hét után kezd kijönni a medencéből, addig teljesen védve van odabenn a kis csöpp.
2012. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
mi értelme van a 10 héttől használni? Most őszintén!Olyankor még pocakja sincs az embernek. A magzatvédő öv az arra szölgál, hogy ütközésnél védje a babát, ne szorítsa el az öv a pocakot. Ez olyan mint 6 hetesen kismamanadrágot venni...
2012. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a pocak elszorítása ellen véd, hanem az ellen, hogy az esetleges ütközés bekövetkezése esetén a hatalmas nyomás (ami sebességtől függően többszörösére emelkedik, mintha több száz kilogrammal csapódna be)nehogy a magzat sérülését okozza. Így véleményem szerint minél korábban kell elkezdeni használni.
2012. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan leírta az utolsó válaszoló,hogy mire is való.Ezért találták ki,ez tulajdonképpen övterelő.
2012. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!